Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 20:48:57

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 499
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 317
Total: 317

317 гости, 0 потребители

Отзиви - провери преди да се довериш!

Започната от prOMiNd, 04-04-2009, 00:20:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

uomoto

Добре! В четвъртък пращам пратката с надеждата, че в петък ще го вземе! Става събота, званя му и ми каза, че нямал време, ок! Понеделинк 12 часа стана и реших да му се обадя пак. Той ми обянсни, че е взел пратката още сутринта. Отивам в офиса и служителя се свързва колегата си в софия и му казва, че пратката седи ое там. Към 14 часа му пратих мейл и в 16 ми звънят от офиса, че клиента е взел пратката.
Това е!

boogaloo

maxmouse

Този човек се оказа некоректен.
Уговорихме се днес в 18 часа да се видим пред блока му в Дружба-2 за един Макбук Про, който продава. Каза, че слиза до 10-15 мин.
40 мин. по-късно го нямаше никакъв и не си вдигаше телефона.

papalin4o

ОГРОМЕН МИНУС за Snoobyx

Пусна обява, че продава Apple Magic Mouse. Разбрахме се да ми я изпрати. През това време, аз му споделих, че друго момче ми е предложи по-рано през денят също такава мишка и аз се разбрах да ми я изпрати, но след това аз я отказах заради НЕГОВАТА мишка.
ДНЕС ЦЯЛ ДЕН НЕ МОЖА ДА НАМЕРИ ВРЕМЕ ДА МИ НАПИШЕ, ЧЕ НЕГОВ ПРИЯТЕЛ МУ СЕ МОЛЕЛ ЗА НЕГОВАТА МИШКА /малко след като сме се разбрали, че АЗ ще я взема/ И ТОЙ НЕМОЖЕЛ ДА МУ ОТКАЖЕ, И СМЕТНАЛ ДА МУ Я ПРОДАДЕ НА НЕГО, А АЗ ДА СЪМ СИ ВЗЕМЕЛ ДРУГАТА.
За мен това е супер некоректно отношение.

bisserv

Голям + за колегата rea11ity като купувач. Много коректен и точен.

msh

++++ Adamov като купувач. Много лесна комуникация и зделка :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

Adamov

По-скоро телефона, го купи мой приятел. Аз просто бях с него като вещо лице. Но m4sh пък е изключително коректен като продавач. Така че купувайте смело от него!
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bluesky

Пет (5) ***** звезди за bbbarrr като Продавач.

(Коректен, точен, държи на думата Си - истински мъж и Колега). Благодаря.

factory-defect


alessandros

+++++  ;D за factory-defect като продавач!
 Apple iPhone 4G 16GB 5.0 jailbroken,  Apple Magic Mouse ,
 MacBookPro 13" 2.53GHz 4GB RAM 250GB HDD ,  Apple Remote aluminum                                iPad 4

msh

+ за yordanoff като купувач, продадох му телефон, много лесно и бързо се работи с него.
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

msh

+ за yordanoff като купувач, продадох му RAM MEMORY, много лесно и бързо се работи с него.
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

yordanoff

+ за @m4sh като продавач

От него бързо и безпроблемно купих:

1) iPhone - всичко беше както в обявата, изпрати го веднага
2) RAM - отново всичко е коректно и сега й се радвам :)

andjirro

Голям плюс за teodorteo!
Много точен и коректен продавач

msh

@ victor.dimitrov като купувач: много коректно и точно момче. Нещото което ми хареса е, че държи на това което е дал като обещание!!! Със здраве да си ползва машинката  8) Успех  ;)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

DonPio

Голям минус за ipro.Некоректна информация в обявата ,която беще публикувал,излъга за това че продавания от него Мак(а1260 имат проблем с видеото,този не подлежи на подмяна на дъното) не е духан с духалка ,както и по телефона даде невярна информация.Телефонът му е 0887447498.Внимавайте!