Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 11:59:58

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 482
Total: 483

482 гости, 1 потребител
Пиф

Качествен lighting cable за iPhone 5c

Започната от AzeY, 28-04-2015, 20:55:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

AzeY

Здравейте колеги,
купувам си няколко пъти оригинални Apple кабели за айфона, които се прецакват след месец-два, телефончето има проблем с батерията/мейнборда и се изтощава за много малко време, което означава че прекарва бая време на зарядно, та въпроса ми е кой е най-качественият кабел за нашите любими телефончета, дадох вече два пъти по 40лв и не мога да отделя толкова пак трети път, та търся възможно най-евтиното кабелче от рода на 15-20-25 лв което да издържа на моето "натоварване"

Поздрави
"Газили сме в калта, за да станем пак."

bboyg

Има едни хубави кабели на ANKER, ако не се лъжа, които са с външна оплетка и до колкото знам нямат късане. Но и те са цифра, поне в БГ.

arnold

Купи си док станция...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Real Mac mini

AzeY

Цитат на: arnold - 28-04-2015, 22:57:05
Купи си док станция...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Въпроса е че имам натоварено ежедневие и ходя на обекти, не седя само в офиса, та ми трябва кабеле което да ми седи в джоба, което ще рече, че принципно кабела през повечето време стои в някакви нестандартни "форми" в джоба, вкъщи стоя само за 8-9 часа дневно, тоест за вкъщи ще си взема док, но през повечето време не съм вкъщи.

Поздрави
"Газили сме в калта, за да станем пак."

alwa1

На Remax са качествени и двойно по-евтини.

shaman


arnold

Човеко, купих си някви кабели с двойно usb от тайнидийл по 1.5usd. Перфектни са- даже не дава грешка телефона че не го поддържа. Може да си купиш 20 и да ги сменяш всеки месец:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Real Mac mini