Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

08-05-2024, 01:23:07

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 858
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 381
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 336
Total: 336

336 гости, 0 потребители

.sit

Започната от vennan, 24-06-2008, 22:18:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vennan

Имам вапрос отностно фаиловете с такова разширение, какви са инсталационни или това са за по стари версии на МАС защото ми дава че са програми за МАС като търся приложения в нета ама немога да г инсталирам после а съм с Leoto.

Icko2

iMac 2,66/ 2 RAM/ 320 GB
MacBook 2,16/ 2 RAM/ 120 GB
iPod nano,  Touch, Shuffle
Airport Extreme

XXwolf

това е по-стария формат и по принцип повечето класически програми са архивирани така. по-новия формат е .sitx

vennan

ok самоче неми стана ясно все пак как се борав с тях когато цъкна в/у него ми отваря някакъв текстов фаил а с унркса неми дава да го разархивирам та в крайна метка това какво гопрва конкретно става апрос за едно icq което тругнах даинсталирам.

Becko

google -> stuffit expander -> download freeware -> expand

fpyyh

ползвай adium, icq е много по-зле

vennan

забелязах но има ли начин да си добавя контактите в адиума че иначе много криво да ги добавям всички пак

atirage

Контактите се пазят на сървъра и няма нужда да ги добавяш пак  :idea: след като се логнеш ще се заредят сами  :wink:
iBook G3 Clamshell SE XGA
iMac G3 350 swaped 500 16Mb FlashCard16Gb
iMac G3 350 clocked 400 ATX LCD
iMac G4 20" 32GB SSD iSight Apple Pro Speakers
eMac G4
PowerBook G3 500 B&W
PowerBook G4 Ti 1Ghz 120GB OWC SSD
PowerMac G5 Quad
MacBook Late2006 Mavericks
MBP 2009
iMac 2012 2.7GHz 250G SSD

vennan

имах в предвид че до сега съм бил с кю-то тъй като имам машнката от 3 дни та дали мога да се вържа със акаунта които ми е на кю-то или трябва да си създам нов и после да си добавям контактите извинявам се за вапросите но неми се ще само да накачвам програми и да трия за пробата.

Angelo

Преди и аз ползвах stuffit expander , но след това го смених с това Unarchiver и съм много по доволен [/url]   :wink:

vennan

и него ще пробваме  :wink:

fpyyh

контактите в icq се пазят на сървър, дори да влезнеш с уеб интерфейс като meebo ще ги имаш. а и пробвай - едното няма да изтрие другото.

vennan

Благодаря оново за отговорите