Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 02:27:08

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 566
Total: 566

566 гости, 0 потребители

Прецаках си Adobe Flash

Започната от kmonev, 30-06-2014, 22:34:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

kmonev

Здравейте колеги, по някакъв начин си прецаках флаша. Изтрил съм явно някой от файловете му. Деинсталирах го, изтеглих наново инсталацията, но като я пусна от .app файла дава "retriving instal..." и забива. Ни напред, ни назад. Правих smc reset, рестартирах, без ефект. В инсталацията няма .pkg файл който да се пусне директно. Моля за помощ...
Macbook Pro 13'' 2016 /MBA 2011 11'' before/
Imac 21'' 2015
Iphone Х /iphone 4,5,6, 7+before/
Ipad Air 32gb wifi only /ipad2 before/

kmonev

Някакви идеи ?
Ето картинка на какъв етап ми блокира инсталатора

Macbook Pro 13'' 2016 /MBA 2011 11'' before/
Imac 21'' 2015
Iphone Х /iphone 4,5,6, 7+before/
Ipad Air 32gb wifi only /ipad2 before/

oolliivveer

Това флаша трябва със закон да се забрани. ;DДа не би да пробваш да слагаш само ъпдейт,потърси някоя по стара версия.

bboyg

Да ти кажа колега, аз поне като се опитах да намеря стара версия се видях в чудо... Факт е обаче, че последния Flash е пълната боза!

vencislava123

Може би не му е мястото тук на този въпрос :(, за което се извинявам, но от къде бихте ми препоръчли да си изтегля безплатно Adobe Flash Professional CS 4/5. Благодаря много предварително. Извинявйте много, ако въпроса ми не е на място или вече има такава тема!

Petar Jamby

Здравейте не е най-доброто място, един вариант е клик, а друг ако имате акаунт в brokenstones.me или друг подобен сайт
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

bboyg

А ако си с 10.6, или по-надолу може да си изтеглиш CS2 безплатно напълно легално от сайта на Adobe :)

vencislava123

С Mavericks съм и ми трябва СПЕШНО или CS 4, или CS 5.
Ако може директен линк към торент/файл. Мерси!

Пиф

Ето тук има различни версии на Flash за Mac OSX - хттп://forum.cgpersia.com . За да се видят линковете е необходима регистрация.

bboyg

Цитат на: vencislava123 - 17-07-2014, 00:04:28
С Mavericks съм и ми трябва СПЕШНО или CS 4, или CS 5.
Ако може директен линк към торент/файл. Мерси!

Влизаш в thepiratebay.se и търсиш "Photoshop cs5 Mac". Само да ти кажа че процеса по кракване е голяма хамалогия. Иначе може да си го ползваш 30 дни легално (нали в случай че не ти трябва за дълго).

Becko

Спешно ми трябва хахахаха :) кракването ехх един хост файл с 10 реда. Някои от темите тук са с хумористично хуманитарна цел :)

bboyg

Да, много е смешно. Само че после на тоя човек дето не знае от къде да си дръпне Photoshop, ти ли ще му подскажеш, че заради хост файла не може да му се ъпдейтва Flash Player-а...

Becko

Представи си ако верно беше така :)