Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-05-2024, 16:12:26

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 864
  • Latest: ThomasSpori
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 267
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 183
Total: 183

183 гости, 0 потребители

ПЪЛНО БЕЗДАРИЕ!

Започната от patchosan, 20-03-2009, 13:15:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

SkiRaceGeek

#60
Колеги мисля че много лично ми взехте личното мнение. Аз си купувам Макове защото ми вършат работа перфектно и безотказно и като направят смарт телефон който да ми върши работа адекватно, ще си го купя и него. Един ми обяснява че за в бъдеще щяло да бъде еди какво си а другият се разпадна по шевовете да ме нарича с разни епитети. Много е интересно как презумпцията за анонимност по интернет форумите кара хората да забравят добрите маниери и културното възпитание.

Разрешете ми моля да имам право на личен избор въпреки, че не същия като вашия? Става ли? На вас ви харесва, на мен не ми харесва. Мир, любов и щастие за всички.

Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!

deezel

Разбира се.
И, бтв, GPS-ът си работи без SIM.
Darin Dimitrov - Download.BG Magazine
iMac 24', MBP13, iPhone 4 32GB FW 4.3.3 PWNED, iPod 5.5G white 30GB, iPod Shuffle and a lot more.

julss

Цитат на: deezel - 06-05-2009, 08:52:22
Разбира се.
И, бтв, GPS-ът си работи без SIM.
Работи, но не може да изчислява маршрути без интернет, което го прави почти неизползваем.Освен да те позиционира, за нищо друго не става. Поне засега де, очаква се нова версия на xGPS. Но ако действително изкарат томтом за iphone, това ще е връх, няма по-добър gps софт според мен.

wozniak

WOZ

HQ

защо ми се струва че този том том ще върви перфектно на всеки айпод тъч?

fpyyh

gps-ите през кабел могат да се вържат и на touch доколкото си спомням