Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

18-05-2024, 10:32:30

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 656
  • Общ брой теми: 9 811
  • Online today: 497
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 77
Total: 78

77 гости, 1 потребител
BuSteR

Първата бомба на Луната и как да гледаме на живо шоуто

Започната от DALT, 08-10-2009, 13:35:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

DALT

Привет,

Утре НАСА ще бомбандира Луната с цел търсене на вода. Шоуто ще може да се гледа наживо. Повече по въпросът тук


arnold

е ще гледаме...
може да се започне някоя междузвездна война, лунетяните като си помислят че ги избиваме може да отвърнат на удара. ;D ;D ;D
Real Mac mini

julss


HQ

Някои си тестват ядрените оръжия,харчат милиарди и се прикриват зад безсмислени изследвания,а други се лигавят с разни текстчета по странички ...

pravdo

как реши, че е ядрена бомба, или просто така са те учили да мислиш за американците?
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

HQ

Не знам,но пък не всяко правителство поръчва събарянето на стари сгради с цивилни хора в тях само за да започне петролна война!

SkiRaceGeek

Цитат на: HQ - 15-10-2009, 15:30:58
Не знам,но пък не всяко правителство поръчва събарянето на стари сгради с цивилни хора в тях само за да започне петролна война!
:o Ти май днес не си си пил хапчетата ...
Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!


SkiRaceGeek

Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!

pravdo

The World Trade Center controlled demolition conspiracy theory is the hypothesis...
на български-"конспиративна теория"....така пише в линка който си дал...

само да ти напомня, щом се увличаш от подобни теории, че в същата тази страна
милиони вярват, че Елвис е жив. Прекарва си добре в луксозен подземен бункер
и даже наскоро е приел на гости Джако.
От теб зависи на кое да вярваш в този живот, но повярвай, хапчетата също помагат :-)


iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

fpyyh

да не би да има още някой пастафарианец тук? :):)

XXwolf


HQ

Само да кажа,че случая който потресе света живо ме интересува. Изчел съм всички официални доклади,манифести,мнения на специалисти,изгледал съм всички филми (чакам с огромно нетърпение да излезе 9/11 mysteries part 2: hijackers and planes). Не искам да съм като повечето сляпо вярващи на новините и необъщащи внимание на нещата случващи се около тях.
Въз основа на това,не смятам че Америка ще харчи пари за фойерверки посред криза ей-така.

freesoul

Търси вода с бомби?  :o
Нали се сещате какво ще се случи с водата, дори и да я има при такава експлозия..

Друг е въпроса колко са опасни подобни експерименти..

Тази експлозия със сигурност е повлияла малко или много на орбитата на луната.

Вече се знае, че луната се отдалечава с по няколко см годишно
Отиде ли си луната, отиваме си и ние..
Retina MacBook Pro with an Iris

fpyyh

aaа, това беше най-невероятната проява на самочувствие от страна на човешкия род. да можем да изпратим бомба, която да премести луната от орбитата и си е чиста фантастика. засега дори и метеорит не можем да отклоним, да не говорим за цялата луна.

а това, което се случва с водата е, че се изпарява и излъчва, така че да се засече със спектрален анализ  ;D