Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 03:25:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 568
Total: 568

568 гости, 0 потребители

iOS 4.2

Започната от PeterS, 15-09-2010, 22:08:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

fpyyh

хайде да го пускат най-накрая, един нещастен айпад от много време чака :)

freesoul

в GM има проблем с WiFi, официялния релийз ще се отложи с още 1 седмица..
Retina MacBook Pro with an Iris

freesoul

Хайде честито ви iOS 4.2  :D
Retina MacBook Pro with an Iris

Rossen

#18
Цитат на: freesoul - 22-11-2010, 20:00:44
Хайде честито ви iOS 4.2  :D

Аз сега преди малко си обнових телефона (iPhone 4) и всичко си работи нормално, четох в сайта на Apple и не видях нещо интересно за 4.2 което касае телефона. Най много се радвам че след ъпдейта ми се махна това Cydia което си бях инсталирал преди и нито веднъж не използвах, просто оригиналните приложения ми стигат.
Apple iPhone 6 16GB Space Gray
Apple iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular 16GB
Apple MacBook Pro 13 Retina Display, Dual-Core i5 2.7GHz, 8GB, 128GB SSD, Intel Iris 6100 (mod.2015)

angelvn

А алармата оправи ли се?
UI designer and developer

foctobar

Абе, аз не съм тествал с всички приложения, но две които ползват музика от библиотеката се изключват като трябва да тръгнат да ползват някое парче...

uah

Ще пиша тук, за да не отварям нова тема в другия раздел.
Понеже бях доста нетърпелив и имах силното желание да си сложа 4.2, PeterS ми изпрати Бета 3 версията, за което съм му много благодарен и си я сложих нея. Кофтито сега е, че itunes ми казва, че съм си ъп ту дейт и не ми дава да ъпдейтна до пълната версия. Като опитам да даунгрейдна до 3.2, тогава пък ми казва, че не може да се инсталира и не ми позволява да направя каквото и да е било.
Някаква идея как да разкарам бетата и да си сложа пълния iOS 4.2?

iNtaCt


uah

Много благодарско! Аз понеже съм си закоментирал реда в hosts за сървъра на Саурик и се чудя защо айтюнса ми казва, че не мога да даунгрейдвам :) Демек проблемът си беше в моето ТВ :)

uah

Днес забелязах, че с 4.2 като слушам музика и ми е заключен екрана, не ми дава обложката на албума, към който е песента. Търсих по настройките да не би да се включва от някъде, но не намерих нищо. Някакви идеи?

uah

Хм, след рестарт се оправи. Явно не си беше опреснило, че съм му сложил обложки.