Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

31-05-2024, 08:03:16

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 867
  • Latest: Hardhen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 811
  • Online today: 183
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 143
Total: 143

143 гости, 0 потребители

Игри за МАК

Започната от iNtaCt, 20-07-2009, 22:39:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Metal

Call of Duty 4  Modern Warfare - върви добре на GF 9400M стига да не насилваш графиката с антиалайзинг x4, най добре без или с GF 9600

Doom 3 - върви чудесно с GF 9400M на High

Warcraft III - глатко

Rome Total War - глатко с GF 9400, но порта има много бъгове

World of Goo - маниашка 2D игра, върви на всичко (но според мен можеше да товари процесора по-малко, така че да не се включват вентилаторите)

и други които не заслужават да бъдат споменавани

iNtaCt

Цитат на: Metal - 22-07-2009, 10:18:06
Call of Duty 4  Modern Warfare - върви добре на GF 9400M стига да не насилваш графиката с антиалайзинг x4, най добре без или с GF 9600

Doom 3 - върви чудесно с GF 9400M на High

Warcraft III - глатко

Rome Total War - глатко с GF 9400, но порта има много бъгове

World of Goo - маниашка 2D игра, върви на всичко (но според мен можеше да товари процесора по-малко, така че да не се включват вентилаторите)

и други които не заслужават да бъдат споменавани

Е тая игра World of Goo е просто уникална :) Не я знаех ама вече ми е любима :)

iNtaCt

#17
Някой от тук да е играл Chopper Majic Jungle v 1.2.4 ?! Много ми хареса тая игра обаче не мога да и намеря serial. Някой от вас да има?
Проверил съм в kcn screw и iserialreader....

Metal

в демоноида има вирсия 1.2.3

iNtaCt

#19
Цитат на: Metal - 26-07-2009, 22:35:50
в демоноида има вирсия 1.2.3

има с 1 seeder и няма connect... иначе 1.2.3 няма нужда от регистрация ли? Има ли някаква разлика от 1.2.4 ?

PS - свалих я от няколко места 1.2.3 версията и щом се свали става 1.2.4 и нищо... още чакам от демоноид че едвам хваща 1 кб....

ЕДИТ: Закупих си играта и всичко е ОК :))

Metal

Хубаво си направил, няма лошо да спонсорираш разработчиците.
Аз специално за теб я свалих преди 2 седмици и от тогава я сиидвам.
Иначе тя си работи, просто не трябва да я пускаш да се ъпдейтва, като всяко кракнато нещо.

iNtaCt

Цитат на: Metal - 13-08-2009, 14:11:53
Хубаво си направил, няма лошо да спонсорираш разработчиците.
Аз специално за теб я свалих преди 2 седмици и от тогава я сиидвам.
Иначе тя си работи, просто не трябва да я пускаш да се ъпдейтва, като всяко кракнато нещо.

Благодаря ти!!

PaoloGEMINIakaOZIRIS

Като за наЧало да запоЧнем с малко ОЛД-СКУУЛ: StarCraft - BroodWar for Mac OS X (Expansion Version), можете да си изтеглите тази игра ето от ТУК.
Need For Speed - UnderGround II for Mac OS X от ТУК.
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

Xackintosh

GTA IV  (с Дарвин тулс),Quinn,Devil May Cry IV (Едвам я подкарах на Макбука с нейните Уиндоуски изискваниш  ;D ) ,Serious Sam II и тва е.
iPhone 3G 16GB Black OS 3.1.2
iPod Touch 2G 8GB OS 3.1.2
MacBook Pro [Mac OS X 10.6.1]

angelvn

Rise of Nations, SimCity4 - на powerbook-a си ги пускам, а след седмица две може и на mac mini-то.
Вярно, дърти са игричките, но златни. 
Накарахте ме да се замисля дали да не пусна един СтарКрафт да си припомня добрите стари времена :)
UI designer and developer

fiko

counter strike 1.6  ;D nfs most wanted, worms 3d .. ии разбира се ZUMA :)
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."

Stilian

Call of Duty 4 Modern Warfare  е единствената, която имам на Мак-а и не толкова, че я играя колкото от любопитство.
la vida es un carnaval ... :D

- MacBook White Unibody (Late 2009) - 2.26GHz, 2GB DDR3, 250GB HDD, GeForce 9400M + Snow Leo :)

Морт

Carmageddon 2
GTA 2
Heroes III
Starcraft
Warcraft 3
.fr

diamondsami

Аз на моя Хакбук имам доста игрички който съм намерил от този форум: http://forum.portingteam.com/index.php?sid=b7d0ce3dc836fdd8071bd43e9144febe има страшно много портнати игри за Мак, изумих се даже от някой заглавия. След рег постнете 5 коментара за да влизате в секциите с игрите има и както цели игри така и портове.
Dell Inspiron 1525
OS: Mac OS X 10.6.7/Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo T5750 2.00 GHz
Video: Intel GMA X3100

tahumba

На лап топа ми EasyNote MB65-Packard Bell с nVidia 8600m g-256mb, и дуал бот чрез chameleon rc3,  инсталирани Hackintosh  10.5.8 и Windows 7,  "Call of Duty 4 : Modern Warfare" за Windows PC, инсталирана на Windouws 7 цикли ужасно. Под Мас-а такъв проблем нямам. Върви та се къса. Още едно доказателсво, че  Mac OS X не товари излишно хардуера както това прави Уинбоуза. До скоро изобщо не съм си и помислил, че на този лап топ мога да играя игри с подобна графика. Демонстация направих и на колегите си, които останаха много изненадани. Играта я изтеглих от тук:http://zamunda.net/details.php?id=207642&hit=1. Аз фен на "Call of Duty", и ако някой знае линковете на подобни игри, нека ги даде.