Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

30-05-2024, 03:04:31

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 867
  • Latest: Hardhen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 211
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 175
Total: 175

175 гости, 0 потребители

Черната тема кога?

Започната от arnold, 07-04-2011, 22:27:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

Не искам да звуча като незапознат, ама кога ще можем долу горе да променяме темата на форума?
Real Mac mini

angelvn

И аз се чудя. С тази тема по подразбиране не мога да разбера, в коя тема е било писано. Добре, че я има функцията "Непрочетени публикации", че да мога да проследявам новите неща...
UI designer and developer

angelvn

Това е тема табу явно. :) Никой не отговаря.
UI designer and developer

Nistel

Аз се чудя защо изобщо дефоулт темата е бяла а не черна ?

Изобщо има ли някой, който да предпочита бяла?
Hackintosh Intel Core i5 2500K 8GB DDR3 1333 60GB SSD A-DATA SATA3 10.7.3 Lion Vanilla Kernel, iPad Mini 16GB WiFi, Samsung Galaxy Nexus 16GB CM10

thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

iLili

Цитат на: Nistel - 14-04-2011, 11:34:56
Изобщо има ли някой, който да предпочита бяла?
Да - аз! И не само аз, това вече е дискутирано.
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

angelvn

Това, че е прехвърлен форума на нов сървър не означава, че слагането на една тема отнема месец или повече. Съставянето на тема за форум от нулата може да отнеме около 2 седмици максимум. ... а да не говорим, колко готови има, които могат да се преправят.
Точно затова се чудя малкото търпение, което се изисква в седмици, месеци или години се брои?!?
UI designer and developer

HQ

+1 за старата бяла тема

julss

А да си се замислял някога, че Шамана може да си има и друга работа? И че черната тема на форума му е последната грижа на главата? Че всичко в този форум е на доброволни начала и никой не е длъжен да го прави?
Потрайте бе! Щом е помолил за малко търпение и толерантност, дайте му ги. Кога ви е разочаровал?

btw и аз ползвах старата бяла тема...

shaman

julss :) Благодаря за подкрепата.

Действително в последно време не ми остава НИКАКВО време за форума.. признавам си :(

Черната тема беше "BETA" и пробвах да я прехвърля, но ми създаде малко проблемчета :( да не говоря, че енкодинга тук е UTF8, за разлика от win1251 на стария сървър и ще има доста играчка по българския..

Само да ми остане временце и ще се задействам

Arnold (Madmac) - от малък си си такъв ;) все бързаш... спри се малко бре :)

arnold

Real Mac mini

pravdo

аз нямам нужда от черната тема.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

Wizi

Аз пък имам нужда от просто НЯКАКЪВ скин, който да е по-грамотно направен от тази боза в момента  :-X

Черен, бял, зеле, лилав на сини точки........ Всичко с нормален размер шрифт, приятни за окото цветове ще ми е добре дошло!

Благодаря за положения труд!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

HQ

а-а-а ослепях ... !   >:(

ManyG

Страхотноооооооооооооооооооооооооооооо
Pадост да очите ми    ;D