Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

01-06-2024, 02:13:45

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 868
  • Latest: etaletfbeh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 665
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 183
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 123
Total: 123

123 гости, 0 потребители

Отново проблем с iMac

Започната от wopsreg, 29-06-2011, 16:02:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

wopsreg

Приятели, след като два пъти ми смениха дисплея на iMac-а точно се зарадвах, че вече няма петна и изведнъж се появи друг проблем. Тези зелени линии понякога само се прокрадват, след известно време стават на една дебела линия (като на снимката) и изведнъж изчезват и след няколко часа упражнението пак започва да се повтаря. Предполагам, че е видео картата, но все пак да се допитам до по-запознатите във форума за съвет.



Web_Devil

Пфффф, време е да сменят този индустриален дизайн... Нещо много проблеми започнаха да се появяват, а машината никак не е евтина... :(
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

wopsreg

Има ли вероятност проблема да бъде в кабелите?

iove

#3
Имах подобен проблем ,причината се оказа в дисплея .
Дано да сте в гаранция , че .....  .
Само да споделя , че всяка сменена част в оторизирания сервиз носи три месеца гаранция .
Успех .

diley

Здравейте, и аз имам подобен проблем с imac 17" 1,83ghz core duo. Макчето съм го купувал 2006-та и си работеше идеално до миналата година, когато първо се появи една тънка вертикална линия, после още една и сега вече са 8:(
Ползвам го само за филми, защото с външен монитор или  към ТВ-то линиите ги няма. Поразрових се из нета и открих много хора с този проблем, дори някои твърдяха, че са се възползвали от някаква почти неофициална програма на Apple и са им сменили екраните безплатно...
Ако има някой минал по този път в БГ нека да сподели.
Съшо така не ми стана много ясно проблема в екрана ли е или в дъното, защото четох  мнения, че и след сменен екран, скоро проблема се появявал отново....

dodo1

 Единствената програма за която знам е с 8600 картата, която гърми честичко :Д А тези иМаци като чета от доста години не са имали свестен дисплей без проблеми , а и този джам отпреде още толкова стъжнява нещата.