Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 03:38:05

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 560
Total: 560

560 гости, 0 потребители

Признава ли се за отмъщение?

Започната от themac, 15-02-2008, 13:05:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

themac

По независещи от мен причини предадох каузата "Apple"  в офиса - просто върнаха лаптопа поради "развален достлук" и аз какво да правя, ща не ща си спретнах едно Пц от части в склада, качих ми едно XP и лека-полека започвам да свиквам. Мъчителное, вярвайте ми, но това е друга бира...
Пиша в Mac FUN, защото мисля, че донякъде получих удоволетворение за причинените ми страдания със следния десктоп:



Не ме корете, а ме разберете - никак не ми е леко - от '92 съм само на макове, с много рядки краткотрайни изключения. Именно за това искам да гледам любимия символ по-често, па било и "ситуиран" на ... не толкова характерни за него места...:oops:

Ако СЕМ на форума намери, че тази професионално ориентирана картинка е неподходяща за определена възрастова група или за всичките форумци, моля да не сезира С. Джобс, аз сам ще я махна оттук :cry:   :!:


ПП Оказа се, че за да се направи screenshot във Вина е необходима специална програма...
Once you go Mac, you'll never go back!

MacFen

Не ти трябва програма а просто си има бутон PrintScreen натискаш го и после paste  в някое приложение :) не че сам фен на бозата ама да сме обективни.

iBobz

Тая картинка и аз си я бях сложил едно време на десктопа на ПЦ-то, което тогава притежавах...

Пък това за скрийншота в бозата...там не може директно да си изрежеш част от екрана, ами PrintScreen, Paste, рязане, Save...друго си е направо ⌘+Shift+4 ;)
MacBook Pro 15" Core 2 Duo 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB HDD 7200 rpm, Mac OS X 10.6.4

DUDE

themac сори. Надявам се да ти върнат макчето.
MacPro 4.1@5.1

PaoloGEMINIakaOZIRIS

бутона PrintScreen, после отваряш Paint (програмата за рисуване в УинБоза), Paste, рязане, Save... и си готов!

П.П. И аз съм си сложил нещо такова на PC-товия десктоп, само че за да ги видите ми трябва някой сървар или сайт, където да ги кача! Моля, пишете къде да плясна?
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

DUDE

MacPro 4.1@5.1

PaoloGEMINIakaOZIRIS

Данке, DUDE! Ще ги пробвам по-късно, понеже не са в мен pics за момента, а на тъпото PC... а то е в студиото  :cry:
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

themac

Благодаря, момци, за разбирането...
А относно Вина - аз съм против фанатизма, но не искам да писна на колегите с елементарни въпроси, пък съм с достатъчно голям опит, за да имам "Гордост и предразсъдъци" :lol: , та понякога давам жертви, като беше конкретия случай със shot-a. Благодаря за идеята за Print Screen.
Once you go Mac, you'll never go back!

XXwolf

само FF и Safari имаш на десктопа 8O явно не си послушен win-потребител ;)

themac

Цитат на: "XXwolf"само FF и Safari имаш на десктопа 8O явно не си послушен win-потребител ;)
Хич, даже скрийнсейвъра е 3DText - "I'm a Macintosh...". А бе, смЕх да става  :lol: ...
Once you go Mac, you'll never go back!