Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 20:10:21

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 518
Total: 520

518 гости, 2 потребители
walker007, Константин

нужна ми е малко помощ за моя ipod

Започната от wood, 27-05-2011, 16:15:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

wood

ipod 30gb in memory of kurt cobain , serial No - jq5111p2sb0 , model No - 2022 . не се включва и  itunes , и windows не го разпознават . белята стана след като опитах да ъпдеитна или ъпгреидна (незнам кое от двете , не обърнах внимание какво пише точно , съобщението за нов ъпдеитна или ъпгреидна излезе докато прехвърлях музика в ipod-а и натиснах ''ок'' , само да вметна , че в тоя момента батерията ми беше доста малко) . рестартирах няколко пъти вече и не се оправя , на екрана на ipod-а след логото на apple излиза щепсел и стрелка която сочи контакт , зареждах го и с usb и в ел. мрежата , обаче се си показва тоя пуст контакт . изчетох и пробвах всичко което реших че може да ми е от помощ тук -> http://www.apple.com/ipod/ . в момента опирам до тоя форум , дано помогнете .

uah

Като ти излезе тоя контакт, включи го в USB-то към компа, пусни си iTunes и то ще ти предложи да му дадеш Restore

wood

Цитат на: uah - 27-05-2011, 16:29:21
Като ти излезе тоя контакт, включи го в USB-то към компа, пусни си iTunes и то ще ти предложи да му дадеш Restore

е да ама не . iTunes не го разпознава вече , също и windowsa . положението бая лудо .

uah

Опитай да го вкараш в DFU или Recovery mode и тогава виж дали itunes ще го разпознае.

wood

Цитат на: uah - 30-05-2011, 09:29:02
Опитай да го вкараш в DFU или Recovery mode и тогава виж дали itunes ще го разпознае.

може ли да ме насочиш към някой линк , да вида как става и да пробвам ?

uah

Ето тук е показано как става: http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=1034
Само запомни, че ако ти се появи кабелчето, е Recovery Mode, а за DFU трябва екрана да ти остане черен.