Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

11-05-2024, 13:52:43

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 860
  • Latest: ftaletcnnb
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 435
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 403
Total: 404

403 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

Искам си стария Скайп!

Започната от desinceto, 18-03-2011, 21:41:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

desinceto

Днес скайпа ми поиска да се обнови и мисвали някакве версия 5 сс нещо си, която е много гадна. От къде мога да си сваля някоя от по-старите версии на скайп. Аз честно казано не си спомням предишната ми каква беше, но си беше СТРАХОТНА в сравнение с тази. Благодаря предварително!

neofen

Свиква се  и с тази. И аз така я обнових по поискване от самата програма. Отначало странно, но се свиква, обаче харчи известно количество РАМ памет в повече от предните версии, което е нормално за повечето нови версии на която и да е програма. Иначе не забива, всико и компактно и под ръка дет се вика.
 MacBook White - Intel Core 2 duo 2.26GHz, 2GB 1067 MHz DDR3, Hitachi 250GB Hard Drive 5400 rpm, NVIDIA GeForce 9400M 256MB RAM

desinceto

Аз предпочитам да си върна стария скайп

julss

ебати темите...
за вас Гугъл няма ли, неграмотни ли сте, кво ли...
http://download.oldapps.com/Skype/Apple/Skype_2.8.0.866.dmg



Морт

Цитат на: neofen - 18-03-2011, 21:45:17
Свиква се  и с тази.
То и в затвора се свиквало, ама...
.fr

desinceto

julss ами ние разчитаме на такива грамотни като теб. Благодаря все пак за изразяването на грамотноста ти и даването на линк

julss


thebrainless

постоянно се удивлявам, как има хора които  пишат толкова много, хабят си времето, чакат за неща които изискват елементарно усилие - в случая e достатъчно да напишеш skype old version for mac
гугъл е супер, научете се да го ползвате и ще си съкратите неимоверно мъките
Stay hungry. Stay foolish.

desinceto

Ами аз затова съм се регистрирала в този форум така, че не смятам да търся каквото и да било в гуугъл!

dcc

Колегата thebrainless е абсолютно прав,но за голямо съжаление има толкова много потребители които им е непознато чувството да постигнат успеха сами.
 MacBook Air 13" i5 1.3Ghz / 4GB / 128 SSD / OS X 10.13.6

Wreck

Цитат на: desinceto - 19-03-2011, 15:42:22
Ами аз затова съм се регистрирала в този форум така, че не смятам да търся каквото и да било в гуугъл!

LoL направо да ти дойдем на крак да ти пишем вместо теб в гугъл.  ;D

Много е просто, има хора които просто не могат и не искат да са независими. Предпочитат някой да им казва и показва какво да правят.
Има и такива който предпочитат да се научат и да се опитат сами и ако не могат, тогава да искат помощ.
Хора всякакви ... на който му се отговаря на глупави въпроси, да отговаря : )

Поздрави
An apple a day keeps the doctor away!

angelvn

Може жената да не знае как се ползва Гуугъл или въобще какво представлява. Защо я нападате? :)
Между другото, ако сте с по-стара версия на Mac OS X - от официалния сайт на скайп ви се дава възможност да си свалите по-стара версия на програмата.
UI designer and developer

iv

аз карах с новия скайп няколко месеца, но така и неможах да се примиря с недостатъците.
минах си пак на стария.
заема по-малко място и мога да си имам 20 отворени чат прозореца.
iMac 21.5" core i3 3.2 GHz
- It's stupid fast

zmeYpc

Здравейте,
съгласен съм с повечето от вас, на които не им допада новия интерфейс на Skype за Mac. Уважававам мнението им и с повечето от доводите им съм съгласен.
Но също така, като човек от кухнята на нещата, искам да ви кажа, че нямаше начин как върху интерфейса на 2.8 да се добавят и/или да се съвместят новите функции на клиента. А в същото време да се запазят старите.
Сложно е. Затова се премина на изцяло нова схема. Която постепенно да се надгражда.
Този процес започна преди около 2 години и сега навлиза в много важен етап. Не мога да разкривам подробности, но смятам, че нещата вървят в правилна посока.
Надявам се през втората половина на тази година да имате възможност да се убедите сами.
И тъй като се занимавам с българската локализация на Skype, бих искал да помоля, ако някой има по-добри предложения или е забелязъл грешки в превода, да ми пише ЛС.
Благодаря предварително!
 zmeYpc
MacBook Air 11-inch (2009) | MacBook Pro 15-inch (late 2011) | Mac mini (2012) | OS X 10.5.8 & OS X 10.9.1

Морт

Дори да е наложително преминаване към нещо ново от стария 2.8 поне да имаше компактен контакт лист. Айде, компактен чат прозорец се намери, но е изключително малоумно да събирам има няма 10-12 контакта на 13" екран.
В стария събирам 30+

Въобще на малки екрани е адски тегаво да се ползва. Поради това и не мисля да минавам над 2.8, докато все още може да се свързва и да прави разговори и чат...
.fr