Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

18-05-2024, 12:36:09

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 657
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 497
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 66
Total: 66

66 гости, 0 потребители

Е това тулче яку ме заинтригува...

Започната от Bobby_Droby, 05-04-2009, 02:45:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Bobby_Droby

..под никъква форма не съм изпитвал нужда да си качвам уйн бозаджйиски нещица до скоро, когато си напусках в офиса камери и единственния вариянт да ги гледкаш през мрежата супер несправедливо е Актив Екс. И търсих натам насам и попаднах на това:
Може и на друг да притрябва вместо да си качвате унези скапани паралели и цели операциони бозарски системи..само заарди една игра или офис примерно...В момента точа тулчето и после ще коментирам..за повече инфо ...

http://www.youtube.com/watch?v=Mi8dMzkR-mQ&feature=PlayList&p=93448EC4401BE996&index=0&playnext=1
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

julss

crossover не подкарва всичко, но понякога върши работа

HQ

ма ти сериозно ли сега го откри?  ;D Има М$ internet EXPLOADER за мак,ако изисква него за да се гледа и си има всички насрани актив-нещо си там лай** които за разлика от у... не могат да ти прецакат макоса.
100% има някой линукс фирмуер за тез неща дето оправя всичко.

avioli

HQ ти обаче написа егаси българския постинг!!! трябваше ми декодер на шльокавица, за да го прочета... ако някой друг не може да схване написаното, ще помагам!!
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

scrap

Някой може ли да ми обясни как е успял да пусне Counter-Strike 1.6 през CrossOver, че при мен все не се получава? Нужно ли е да се инсталирва на ново, или можеш да си го пуснеш от вече инсталираната на BootCamp дяла? После ако се инсталира има ли значение на кой дял? И кой CrossOver е по-подходящ? Games версията или Pro? Уж ми тръгва, но само черен екран.. чуват се звуците, но няма образ.

Garfield

Преди известно време и аз се бях запалил по Кроса, само че се оказа че едниствената програмка, за която ми трябват джамците не я съпортва. Можеш да видиш тука (сигурно вече си го направил) кои приложения подкарва и кои не: http://www.codeweavers.com/compatibility/browse/name/

Сега трябва да се буткампвам само заради една единствена програмка, която не мога и не мога да я намеря за МАК  >:( :'( :'( :'(
Apple MacBook "Core 2 Duo" 2.2 13"
4 GB of 667 MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300)
Specs (MB062LL/B)
iPhone 4 Version 4.2.1 (8C148)

avioli

коя е тази мистериозна програма?
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

Garfield

Цитат на: avioli - 06-04-2009, 14:09:55
коя е тази мистериозна програма?

SPSS се казва. На сайта на CodeWeavers казват, че за сега не са го пробвали и не знаят дали работи или не, но има ентусиасти дето твърдят че са го инсталирали и работи, но крашва на графичните режими. А мене точно те ми трябват...
Apple MacBook "Core 2 Duo" 2.2 13"
4 GB of 667 MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300)
Specs (MB062LL/B)
iPhone 4 Version 4.2.1 (8C148)

prOMiNd

Ами аз го инсталирах преди време.
От някъде бях дръпнал 1.6 и го инсталирах, след това инсталирах и някакъв руски пач и си го пуснах.
Тръгна си напълно нормално без да се бози или маже.
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

Bobby_Droby

..да се извиня първо, че отдавна не съм посещавал милото ни форумче  :D ;), обаче шитнята не става не бачка кво ли не го въртях, или можеш да качиш 6-та версия на Интернет Експлорер, която не мое да си зареди нито джава нито активите, може и аз да не съм се оправил, но за жалост сериозно Ви казвам изпитах отвръщение от изгледа на прозорците и всичко което ми напомни на къкво съм работил до преди шест месеца. Така и се отказах, между другото, колегата си игра от онези дни да качва некъв интернет есплорер за Мак, всичко нормално но актива не тръгна, и реших изобщо да не го ползвам даже и да не инсталирам уйндоус. Реших си проблема с ремут десктоп ако се наложи да гледам камерите в офиса, а ако нямам сериозен нет там дето съм, ще гледам после...Просто не ми се влиза в онези приключения в който бях до скоро. Обожавам мак, и вече съм влюбен баси в тази операциона система....
С линукс също не става, актив екса е само за уйндоус интернет експлорер и не може да се подкара с нищо друго....
::) ::) ???
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

HQ

може и да са го забравили във маковската версия  ::) нямам представа.Я кажи какво пускаш под CrossOver за да ги гледаш тия работи ... експлорър ??
Замисляш ли се сега,колко пипала са пуснали тия ПЕДЕ*АСТИ само за да се държат на пазара.Е,не се притеснявай,ще има да разбереш още къде-къде повече.

arnold

единствено за WinAmp ми е жал от бозата...
всичко друго си има аналози че и по-добри
Real Mac mini

vaskog

Защо за WinAmp?!!!
Аз даже и с бозата ползвам iTunes. По-добър шафъл има. Поне така ми се струва.
MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.

HQ

Аз пък и преди и сега все съм си ползвал VLC за всичко. ::)
iTunes не става за слушане на мп3 от сървър в мрежата!

traian_james

Цитат на: vaskog - 08-04-2009, 11:32:27
Защо за WinAmp?!!!
Аз даже и с бозата ползвам iTunes. По-добър шафъл има. Поне така ми се струва.
И аз съм останал с такова впечатление за Shuffle-a.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.