Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

13-05-2024, 10:04:52

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 485
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 306
Total: 306

306 гости, 0 потребители

Новия софтуеър 1.0.2 уби iPod Classic !!!

Започната от Amorphine, 01-11-2007, 16:03:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Amorphine

Искате да се порадвате на новия си iPod ?
Прибирам се, отварям го, конектвам го, автоматично се ъпдейтва до firmware 1.0.2 и почнаха кошмарите.
Иде ми да го изхвърля.Добре че подпитах...с предния софтуеър е нямало такъв проблем!
Така че колеги ако още не сте се въвели в това приключение, НЕ ъпдейтвайте до 1.0.2 ...

XXwolf

Много често си сменяш ipod-ите :)

Amorphine

Честно казано в момента съжалявам  :?
Този, който ти ми донесе беше перфектно балансиран...после се почна новото нано - зле, ипод тъч - зле, викам си 'айде, класик ще е' - ама нъцки :(
Дано да оправят грижите с тоя модел, че иначе се даунгрейдвам към 5.5-то поколение.

П.П. Даже новия дизайн не ме кефи :( Ако го бях виждал на живо, нямаше да си го поръчвам сив  :?

XXwolf

Цитат на: "Virgin_Steel"
...после се почна новото нано - зле, ипод тъч - зле...  :?

вече си пробвал тъча и новото нано? 8O
дай повече инфо за тях

Amorphine

На тъча му е гаден баш 'тъча' , постоянно седи петнист дисплея, драска се отново много и софтуеъра е още тромав и бъгав.

На Наното софтуеъра за видео имало бъгове, батерията държеше добре, но само понякога  :P Аз го бях взел от приятел да го ползвам и пак се бях разочаровал  :x

XXwolf

Цитат на: "Virgin_Steel"На тъча му е гаден баш 'тъча' , постоянно седи петнист дисплея, драска се отново много и софтуеъра е още тромав и бъгав.

екрана ли се драска?

Amorphine

Ами да, постоянно седи като мазен и за 2-3 дена дето го ползвах на светлината почнаха да се виждат леки драски, а искам да ти кажа че го слагам само в калъфчета и тн.

mr.j

Мазно няма как да не става, имам новото нано и искам да кажа че дисплея е разкошен (покрит е с познатата гадна пластмаса от предишните модели, така че предполагам ще се драска), като размери малко странно седи в ръката защото е доста широк и къс, в това отношение старото е много по-приятно. Холд бутона е отдолу и е непрактичен и неудобен, Click Wheel е  по-малък и трябва да си много по-прецизен с него, за да те слуша. С видеото нямам никакви проблеми, нищо не забива и тн. както стана дума по-горе. За слушалките нищо не мога да кажа, не ги чух даже, просто сложих старите си AKG от които съм безкрайно доволен. Интерфейса е приятен

Amorphine

Поне корпусът е по-нормален.Иначе май аз се реших да мина на Nano 8GB

stivan89

ЦитатЧестно казано в момента съжалявам Confused
Този, който ти ми донесе беше перфектно балансиран...после се почна новото нано - зле, ипод тъч - зле, викам си 'айде, класик ще е' - ама нъцки Sad
Дано да оправят грижите с тоя модел, че иначе се даунгрейдвам към 5.5-то поколение.

П.П. Даже новия дизайн не ме кефи Sad Ако го бях виждал на живо, нямаше да си го поръчвам сив Confused
a moje li 5,5 da go upgreidne6 na 6 gen ???
http://trupirai.vselenata.org/q.php?nick=StiVan89

moql posetete tozi sait i 6te sam vi blagodaren :D

Amorphine

Само  четох за неуспешни опити и за един пич с непотвърден успех...
Аз не бих рискувал, най малко новия софт на 6 Ген изисква по-бърза машинка според мен. :o

stivan89

kakva e razlikata harduerno m/y 5,5 i 6 gen 80 gigs ???

ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ, АКО ИСКАШ ДА ТИ ОТГОВАРЯТ!!!
редактирано от Gogo :idea:
http://trupirai.vselenata.org/q.php?nick=StiVan89

moql posetete tozi sait i 6te sam vi blagodaren :D

Amorphine

Цитат"Thank you for your email regarding our product.
The iHome products will CHARGE AND PLAY the new iPods )3G nano,
classic, and touch.)
Some of the other features may not be compatible to these new ipods.
The "Wake to iPod" might not work and default to buzzer.
Apple has informed us that it is a Firmware problem and are agressively
investigating to correct the "Wake to iPod" issue. They hope to have this
resolved by December.
I apologize for any inconvenience.
Thank you
Pat Czudyk Customer Service "

XXwolf

би трябвало да ти го заменят, а не да чакаш до декември!!! :evil: