Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-05-2024, 11:19:17

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 864
  • Latest: ThomasSpori
Stats
  • Общ брой публикации: 82 658
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 194
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 194
Total: 195

194 гости, 1 потребител
XoXo

uTorrent изклзючване...

Започната от l0g1k, 22-04-2010, 22:48:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

JIM

#15
понякога сийдва за 20-30сек  и спира
 нарочно свалям програма или филм няма значение ,които са в най-теглените и пак... няма сийд

тук ли трябва някоя настройка да се пипне?





Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

Metal

Увери се че този порт е пренасочен от рутера ти към компа.

JIM

Цитат на: Metal - 28-01-2011, 18:08:28
Увери се че този порт е пренасочен от рутера ти към компа.

все едно ми каза нещо на китайски :)
    как да проверя

и тоя порт  65386 ми изписва ,а и на картинката се вижда CLOSED
  това би трябвало да е проблема
?!?



Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

julss

Портовете трябва да се пренасочат от рутера, първо трябва да му кажеш да дава на компютъра едно и също ip...
Ако нямаш никаква представа за какво ти говорим, по-добре потърси някой познат да го направи у вас, че там нещата са малко по-сложнички и специфични според рутера.

JIM

#19
Цитат на: julss - 28-01-2011, 19:39:02
Портовете трябва да се пренасочат от рутера, първо трябва да му кажеш да дава на компютъра едно и също ip...
Ако нямаш никаква представа за какво ти говорим, по-добре потърси някой познат да го направи у вас, че там нещата са малко по-сложнички и специфични според рутера.

нямам познат pc  expert мамка му....  вечно сам страдам с тия тъпи комп'три
винаги съм мразел рутерите именно заради тъпите им настройки
 а точно преди 2мин разбрах ,че не си знам и паролата на рутера /имам я записана на листче но  не я приема/
?!?

 



Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

JIM

#20
Качих utorrent  и при него същия incoming TCP Port е червен
цъкнах няколко пъти randimized now смени портовете
и започна да сваля(в началото не искаше-даваше грешка)
 сега utorrent-а си има съвсем нормален сийд въпреки че порта свети в червено
и са го оправили-вече може да се указва къде да сваляш



Uploaded with ImageShack.us





Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

iNtaCt

Отвори си го този порт от рутера и си готов. Ще ти светне в зелено и няма да имаш проблеми.

JIM

Цитат на: iNtaCt - 28-01-2011, 22:21:23
Отвори си го този порт от рутера и си готов. Ще ти светне в зелено и няма да имаш проблеми.

не мога да вляза в рутера  >:( >:( :'(
писах по горе



Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

iNtaCt


JIM

Бях забравил за  default  настройките на рутера...с тях трябва да стане
  ако не reset  както казваш



Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

JIM

#25

пробвам обаче не става-последната цифра от Server IP Address не я приема?!?! Винаги изписва че този адрес е зает  ::)
дали не трябва да се обадя да ми изключат мак адреса за да въведа нов порт или това няма нищо общо
 всякакви цифри въвеждах накрая  ...и не става





Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

iNtaCt

Менюто ти е Port FOrwarding and Port triggering!

JIM

#27
Да, това е
но какво да правя със Server IP Adress-a?
защо ли не го приема?
коя е тая последна цифра ;D



Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

iNtaCt

Предполагам, че последното е ип-то на рутера.

HQ



Ето една стандартна страница с порт форуардинг : име,порт,адрес на айпи във вътрешната мрежа (като при мен са статични за да няма разбъркване) и порт на съответното айпи. Така съм сменил дефолтния порт 22 за ssh с ** защото вече ми пострада едното freebsd от ssh флуудъри.

Данеби ти да си колегата с нетгиъра измежду маковете? Това е най-бебешки настройващия се рутер,ако не можеш да се справиш... нз.
:)