Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

11-05-2024, 20:00:22

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 439
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 325
Total: 325

325 гости, 0 потребители

Проблем с IPAD 3

Започната от Dusty_wind, 12-08-2013, 15:47:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dusty_wind

Цитат на: Prison - 20-08-2013, 04:12:19
Цитат на: Dusty_wind - 20-08-2013, 00:20:09
Цитат на: Adamov - 19-08-2013, 23:40:40
Аз пък си мисля, че може да е и софтуерен проблема.
Ресторнахме го и продължава да проявява проблема. Прави го дори през ноща, когато е в покой. Сега комуникирам с apple support и утре трябва да се чуя с тях за становище по случая.

Идея за сервиз в който да го отворят?

В София до "Технически университет" има един сервиз предимно се занимават с телефони, но може и да опиташ. Носил съм 2-3 телефона там и съм останал само с добри впечатления, дават и гаранция на сменените части.

А доколкото това да не си купиш повече продук от Apple, Не си мисли, че другите са по-здрави... Apple са една фирма и се борят срещу много други затова са и толко освиркани и проблемите им се раздуват пред всички..

Благодаря за отговора, както на теб, така и на всички останали. След двудневна комуникация с Apple support , компанията направи изключение и ще замени таблета с чисто нов безплатно. Когато се захванах да им пиша не вярвах, че ще ми обърнат внимание и съм приятно изненадана. Сега е поръчан и днес или утре ще ми се обадят да ида да си го взема. Остава да се надявам, че всички проблеми с предните 2 таблета са били просто лош късмет и че този ще ме радва поне 2 години ;D

Adamov

А честито да ти е! А за съпорта няма какво да се изненадваш. Аз никога не съм останал без отговор и без обърнато адекватно внимание :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd