Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

09-05-2024, 10:04:38

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 489
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 424
Total: 425

424 гости, 1 потребител
Fifata

Странна ситуация ...

Започната от JIM, 17-01-2011, 18:35:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

JIM

понеже не съм си в къщи , и описвам горе долу какво е станало

Значи - жена ми е седяла на компютъра и майка  и е пратила по скайпа 3 снимки- тя дала accept  да ги приеме и тогава ми каза ,че екрана станал черен,мака почнал да "вие" и показал в средата някакво съобщение /на различни езици/ от типа-

"Натиснете power бутона и изключете вашия компютър"

какви са тия шашканици?





Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

j.tochkov

Кernel panic. Причини много. Ако не се  повтаря не го мисли.

JIM

Сега ми каза ,че в сафарито била заредила фейскбука си ,а там от няколко месеца върлувал вирус,който през чата или чрез снимки или не знам си как влизал в компютрите.... тя знае за тоя вирус  и  не е отваряла никакви файлове от файсбука-
  явно е вирус който се е пробвал да влезе и се е включила някаква маковска защита-именно cernel panic

не ми се занимава пак с антивирусни глупости

как да рзбера ако е влязъл примерно, някакъв мак скенер  дали има вграден в сноу-а
  май нещо се панирам много...



Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

shaman

За вируси не се притеснявай :) (все още)

Иначе наистина това е било "Kernel Panic" - не е хубаво да се появява, но се случва... колкото по-рядко, толкова по-добре ;)

JIM

ясно

дано не го виждам повече!!!

а при по-честа поява май се сещам какво следва... >:(



Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

Mincho

следва... едно пц за жената, за да си управлява земеделието и асес денайт до мак-а
:)
когато доброволно стартираш нещо от линк... май няма значение какъв ти е компа и ос-а.
iMac G3 400MHz, 1GB, 80GB
PowerBook G4 1GHz, 1GB, 160GB
+ некви пц-та...