Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 07:17:54

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 499
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 415
Total: 416

415 гости, 1 потребител
BuSteR

iPhone 4 in Bulgaria

Започната от EazySnatch, 22-06-2010, 13:19:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

EazySnatch

Никъде нищо не се е чуло още за внасянето на телефона в България.Предлагам ако някой чуе види или разбере нещо да поства тук.

Аз съм навит да си го взема през globul ако дойде ,но ако ще ми дойде след 4 месеца не мерси.

В момента чакам хора от България който излизат в чужбина да донесат у-вото и да се надяваме ,че ще го jail | unlock скоро.

Поздрави

PeterS

Носят се слухове че 4-ката щяла да я има през МТел...
mobilio - професионални мобилни приложения

usx

Очаквай го края на Юли или Август, ако има прекалено голямо търсене в САЩ и другите 10-тина държави, в които ще го пуснат от началото.

Аз лично не бих се надявал на мтел или виваком да вкарат iPhone/iPad скоро ;)

PeterS

Цитат на: usx - 22-06-2010, 15:07:17
Аз лично не бих се надявал на мтел или виваком да вкарат iPhone/iPad скоро ;)

Че ко да се надявам? Имам iPad на бюрото си за iP4-ка ще почакам, не ми е спешна.

Една бира на Чинчилата скоро?
mobilio - професионални мобилни приложения

usx

Цитат на: PeterS - 22-06-2010, 15:12:18

Че ко да се надявам? Имам iPad на бюрото си за iP4-ка ще почакам, не ми е спешна.

Една бира на Чинчилата скоро?

Аз на колегата пишех, дето питаше кога да я чака, сякаш е въпрос с повишена трудност.

Чинчила - ечи можи, ама ще ни изядат комарите, някъде по-централно.

EazySnatch

Скоро един колега пусна тема ,че продава 4-ка за 1200лв. ,но все пак ако се отключи ще е добре не да си имаш едно нефункциониращо у-во.

Затова мойта идея е ,че сигурно и аз ще си го вкарам от щатите ,но поне да знам ,че има работещи такива в БГ.

А като гледам нашите провайдери едва ли скоро ще го вкарат Българинът си купува по евтини телефони няма масово търсене ,а и повече хора като чуят apple и ЕМИ МНОГО МИ Е СЛОЖЕН та ... може би ще се чака.

Ама идеята на темата е някой ако чуе нещо да каже.

Поздрави

ivoiv

20" iMac-2.16 Core2Duo-2GB RAM
17" PowerBook-G4 1.67-1.5GB RAM

arnold

И аз получих реклама от Глобул че ще го вкарват скоро...
Real Mac mini

braincrew

Има работещи в България за щастие - http://blog.novmac.com/iphone-4-в-българия

selec7

Здравеите много се колебая дали да не си купя 4г в момента сам в Щатите и ходих до Апле сторе но доколкото разбрах немога да го ползвам в Бг като се варна защото небил със стандартна сим карта а бил с Микро или там нешо подобно....Ако някои може да помогне да ми даде савет отностно мога ли ако го купя да го използвам в БГ ? МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ :)

alessandros

Te в щатите да не си мислят, че ядем доматите с колчетата  и ние имаме микро сим вече, ментел я предлагат!
 Apple iPhone 4G 16GB 5.0 jailbroken,  Apple Magic Mouse ,
 MacBookPro 13" 2.53GHz 4GB RAM 250GB HDD ,  Apple Remote aluminum                                iPad 4

Wizi

Не само това, ами въпросният MicroSIM е просто една орязана SIM карта. Има достатъчно описания как с помощта на ножица или макетен нож да свършиш сам тази работа.

Взимай смело!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

EazySnatch

Вече си поръчах от Англия една приятелка ще се пребира и днес ми го купи и така ако всичко е по план на 8 Август ще съм с 4ка както си пише на UK сайта си е carrier free (sim-free) и няма да има проблем да се ползва тук.

Поздрави

fpyyh

от кой оператор и на каква цена?

Psycho

Apple Store :) В UK и Франция в магазините на Apple телфоните се продават напълно отключени ;) Имат и варианти през оператор, естествено с някакви отстъпки, но заключен