Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 17:43:28

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 453
Total: 454

453 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

Отвертка за задем капак MACBook PRO Retina

Започната от todor.malamov, 27-03-2014, 17:52:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

todor.malamov

Здравейте,след много дълго търсене не успях да намеря отвертка с която да отворя задния капак на моя MAC,за да го почистя.Оказва се май че в цяла България в никой магазин няма.До колкото разбрах отвертката която ми трябва е Pentalobe 5 point TS 4 1.2mm.
Ще бъда много благодарен ако някой даде съвет или каже от къде мога да я закупя освен Ebay или Amazon  :))

j.tochkov

Аз не мога да те насоча от къде можеш да си купиш тази отверка в България.
При мен когато се наложи отвиване на болтове търча до часовникар. Можеш да пробваш това като крайно решение.

Wizi

Не е особено добра идея, защото първо болтчетата са много нежни и второ самия пенталоб е различен от т.н. еврейската звезда.

Поръчай си отвертка от eBay за някой друг долар, пък ако си от София все ще намериш кой да ти услужи набързо, ако ти е спешно. Аз примерно съм на разположение.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

shaman


todor.malamov

Благодаря на всички за помощта!От Пловдив съм ще може ли да измислим нещо например да ми я  пратите и да ви я върна ако е удобно разбира се,другия вариант е до София да дойда :)
Проблема е,че ми трябва по спешно и за това не ми се иска от Ebay да я поръчвам :)