Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

12-05-2024, 21:33:20

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 581
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 372
Total: 372

372 гости, 0 потребители

отключва ли се айфон 5 от T mobile germany

Започната от fucanska, 12-05-2014, 11:14:38

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

fucanska

има ли идея някой по надеждден хакер...предварително благодаря ;)

bboyg


fucanska

много съм бос това е истината дали е лъжа или истина не мога да преценя... ;D

bboyg

iPhone от доста време не може да се отключва с хак (става дума за години вече). Единствено и само официално, което обаче според оператора си е различно скъпо. Но както и да го въртиш и сучеш под 100-150 лева няма да минеш, макар че ето тук: http://unlock-iphone.me/factory-unlock-iphone.html?p=7
го предлагат за 40лв, което ми се струва малко менте работата.
Има и вариант да си вземеш Turbo SIM някакъв и така да си го ползваш. Там цената ще е по малка, но и качеството на работа не е винаги както трябва.

fucanska


forka2k

Ето тук има инфо и цена 29,90, но телефона трябва да е на 2+ години. Хората се сериозни и можеш да си пратиш IMEI номера и да ти проверят дали е възможно отключването му.
http://imania.bg/фабрично-отключване/фабрично-отключване-на-iphone-от-германия/отключване-на-iPhone-Germany-T-Mobile
Open mind for a different view and nothing else matters

V

#6
Може да ни се пбадите

BulleTProoF

Предлагам ФО към 90% от операторите в цял сеят на всеки модел айфон с изтекъл срок на договор.Без значение дали телефонът е краден ,изгубен или с прекъснати вноски (ако е такъв ще се отключи ,но няма да може да се използва в държавата от която е закупен).Гарантирано ниски цени,защото извършвам услугата самостоятелно без посредници.За повече информация ми пишете на ЛС или на майл: vasko_sirakov@abv.bg.  
Цените са индивидуални за всеки оператор .


Sent from my iPhone using Tapatalk

muftata11

Аз имах телефон от Т-мобайл, много трудно го разкодирах :)