Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

12-05-2024, 10:23:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 581
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 373
Total: 373

373 гости, 0 потребители

Трансмишъна се е*е здраво

Започната от HQ, 10-12-2009, 19:49:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

HQ

Здравейте!
Доволен съм от трансмишън 2 години до преди няколко дни,когато инсталирах последния ъпдейт.Направо ми напълни харда за час,Downloads ми е 50 гигабайта,а тегля 6 торента и никой не е с толкова колосални размери...
Прави файловете които се теглят на .part а не както преди да са си с истинските имена.Освен това файла става с пълния размер на изтегления торент. При други обстоятелства щеше да е полезно,но съм със 160 гб харддиск и тука се чудя какво да трия. Не намерих нищо по въпроса в настройките на трансмишъна.
Някой има ли същия проблем?

rafaelo

Колега, аз този проблем го имах още от началото, не знам защо едва сега го забелязваш. Аз не съм голям фен на тази програма. Някак си.. тегли прекалено бавно. uTorrent пробвал ли си да видиш разликата в скороста и всичко ?

iNtaCt

Аз ползвам utrrent и съм много доволен. Ползвал съм и Vuze и също ми допадаше.

fpyyh

utorrent не захапваше някакви сайтове и торенти, иначе винаги спирам трансмишъна, ако правя нещо на компютъра. много ресурси ползва, забива мрежовата част и подобни гадости.

yovet0

Аз ползвам Tomato. Ползвах го на хакинтош, след това на PowerBook и сега на MacBook, да ви кажа никога не сам имал проблеми. Не смуче много ресурси и е доста стабилен. Пробвайте го лично аз съм много доволен.
MacBook Air 1.6 GHz 2 GB RAM 64GB SSD Snow Leopard