Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

11-05-2024, 07:14:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 860
  • Latest: ftaletcnnb
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 400
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 187
Total: 187

187 гости, 0 потребители

Счетоводен software

Започната от bgassenbg, 24-09-2009, 10:22:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bgassenbg

Здравейте.
Търся програма, с която да си водя счетоводството на малка фирма.
Конкретно ми трябват проходи разходи, които да се водят по ценоразпис, издаване на фактури. Изобщо цялата бумащина около една фирма.
Имали ли сте сблъсък с такъв software и бихте ли препоръчали нещо?
За бозата има колкото искаш, но аз се разведох с нея още преди доста години, а за mac os до сега не ми се налагало да ползвам.

10х :)

fpyyh

имаше тема във форума, потърси. има и някакъв оpen source бг проект по темата, но не знам подробности. иначе има доста програми за магазини, но те са по американски стандарти, сигурно има приходи/разходи и фактури, но нямам идея дали стават за нашите данъчни и законови условия

Lord Adder

Тоя форум има търсачка.

Само напомням...
:-X
- ?!?
- Don't panic! This ship is unsinkable...
- !?!
- Секи да се спасява сам! Women and children first!

mehudi

аз мноооооого дълго търсих такова нещо, но в крайна сметка се спрях на нещо под windows - можеш да го ползваш с емулация. за съжаление няма нещо читаво на мак за бг условията. вкл пробвах erp с отворен код - не си струва усилията само за да е "мак". като сложиш необходимата поддръжка и настройка за твоята фирма, не си струва усилията наистина. има читави бг програми за windows за няколкостотин лв. тук говоря за нещо, което да върши работа на фирма до 10 души. ако е за one-man show, може и на excel да се справиш.
curiosity has killed the cat

Metal

Аз работя по такова нещо. За начало склад + счетоводен модул.
В момента работим по апликейшън сървъра и уиндоус клиент, на по следващ етап не съм сигурен дали ще предпочетем веб или cocoa интерфейс.
В начален етап сме, за това не исках да го споменавам. Разработката върви бавно защото средствата не стигат и приоритета е друг.