Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

13-05-2024, 21:38:08

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 485
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 364
Total: 364

364 гости, 0 потребители

Няколко въпроса

Започната от hackera777, 09-01-2008, 17:11:16

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hackera777

Intel! Ама с тия неща се оправих! За плейър използвам QuickTime! Само малко се разминават звука и картината но няма нищо! А за офиса си изтеглих опън офис и готово!  Сега имам още 2 проблема!
1, Имам МР4 Player NEO M'SONIC MP-02F! кАТО ГО СВЪРЖА С КОМПЮТЪРА СИ ОБАЧЕ НЕ СТАВА НИЩО! Плейъра показва че  включен в компютър, обаче компютъра не  показва нищо! Все едно че нищо не е станало! Какво да правя?
2, По мои наблюдения има едно запитване което гласи дали да  спра интернета си ии да остана свързан! Появява се през около 30-60 мин. Ето снимка по отдолу! Как да го изключа?
[/img]
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

XXwolf

Цитат на: "hackera777"
2, По мои наблюдения има едно запитване което гласи дали да  спра интернета си ии да остана свързан! Появява се през около 30-60 мин. Ето снимка по отдолу! Как да го изключа?

предполагам че се свързваш чрез PPPoE - отвори internet connect от applications и там виж как си нагласил connect time

hackera777

Да, с pppoe! Ама на кънект тайм пише 00:04:56 и нараства! Тва явно отброява времето от което съм се свързал! Щот бях излязал и сега го вкл! То не може да се променя!
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

XXwolf

не за това, а има една опция когато ползва такъв вид връзки (РРР) да му задаваш на колко време да пита или директно да прекъсва връзката. разрови се из internеt connect и ще го намериш.

hackera777

Абе не го намерих! А как мога да видя споделените файлове в локалната си мрежа? Моля ви много е спешно!





namerih go
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

fpyyh

зависи, ако е на win машина - от finder избираш go->connect to server, в този прозорец пишеш smb://xxx.xxx.xxx.xxx/, където ххх е ip адреса на win машината. маковете си се виждат по подразбиране, ако в system preferences -> sharing си пуснал file sharing

hackera777

Имах предвид че съм намерил онова за нета! В епъл.сом има клипове разни уроци и такива митиработии! Обаче на мен не ми тръгват! Тоест тръгват но само звука! Картината не се вижда! Ъпдейтнах куик тайма ама пак не стана!
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

hackera777

Имам много странен проблем! Днес исках да инсталирам Уин на единия от пъртишъните обаче... Буутвам си аз зарежда кво зарежда и изведнъж компа ми се изключва ама тотално! За да го включа пак трябваше да щракна копчето на захранването и после да го включа! Нормално ли е  това! Мога ли да го махна?
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък