Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

07-05-2024, 03:19:15

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 858
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 368
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 343
Total: 343

343 гости, 0 потребители

Safari 3.0b - мнения??

Започната от vladyn, 12-06-2007, 17:38:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

McMac

При мен ен иска да се инсталира имам х86

maculas

Цитат на: "McMac"При мен ен иска да се инсталира имам х86

И аз съм с х86 никакви проблеми тук!
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

dreben

Работи перфектно с 10.4.9 - 1.3  на Uphuck
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

iBobz

Преди малко го инсталирах на iMac-a и засега мога да кажа следните работи:

- Като че ли зарежда по-бързо
- До момента не забелязвам никакви проблеми с най-разнообразни видове сайтове
- Този номер с местенето на табовете изключително много ми допада - крайно време беше :)

Единственото, което не ме кефи и не знам дали ще се сетят да го променят (важи за всички версии) - bookmarks ги отваря в активния в момента таб, което мен лично ме нервира, щото след всяко отваряне на bookmarks после трябва да цъкам Back за да си върна страницата, а това не е много удобно.
MacBook Pro 15" Core 2 Duo 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB HDD 7200 rpm, Mac OS X 10.6.4

crio

Цитат на: "iBobz"Единственото, което не ме кефи и не знам дали ще се сетят да го променят (важи за всички версии) - bookmarks ги отваря в активния в момента таб, което мен лично ме нервира, щото след всяко отваряне на bookmarks после трябва да цъкам Back за да си върна страницата, а това не е много удобно.

Safari :arrow: Preferences :arrow: Tabs - активираш ⌘-click opens a link in a new tab. След като е активирано преди на кликнеш на определен bookmark или какъвто и да е линк, натискаш ⌘ и готово - отваря се в нов таб.

iBobz

Нямах това предвид.

Става въпрос за следното:

Имам отворена някаква страница. Решавам да си отворя bookmarks и като цъкна иконката и bookmarks ми се отварят в страницата, която гледам в момента.

Всъщност току що открих, че като цъкна със скрола на мишката (което дефакто  ми е ⌘-click), bookmarks ми се отварят в нов таб...

...вече три години работя само на мак и още не съм свикнал с факта, че при Mac OS X тъпия е юзъра ;) за разлика от бозата



П.П. Забелязах, че с тая версия не се плейват аудио файлове, отворени като бекграунд табове.
MacBook Pro 15" Core 2 Duo 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB HDD 7200 rpm, Mac OS X 10.6.4

crio

Как си отваряш bookmarks? Става по същия начин, ако натиснеш ⌘ и кликнеш върху иконката за bookmarks... Отваря ти ги всички в нов таб.

pravdo

при мен не става... винаги затрива предишния...не отваря нов таб
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

georgekodinov

трябваше да се деинсталирам PithHelmet : няма adblock вече :-/

space ace

Цитат на: "georgekodinov"трябваше да се деинсталирам PithHelmet : няма adblock вече :-/

този метод е доса по-лек и ще ти върши работа - http://www.floppymoose.com/
macbook