Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 23:16:43

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 529
Total: 529

529 гости, 0 потребители

App Store - iPod touch

Започната от majesty, 14-01-2010, 17:54:24

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

majesty

Отдавна имам iPod touch 2nd generations и досега съм теглил приложения само от app store-а, предимно безпатни. Но безплатните приложения имат огромен минус- ограничена функционалност. Наскоро се замислих не мога ли да сложа някое приложение не от app store ?
Софтиера на iPod-а не е пипан. Версията е 3.1.2
DANGER Reading online forums may cause irreparable damage to your faith in humanity

majesty

DANGER Reading online forums may cause irreparable damage to your faith in humanity

julss

Ще трябва да му направиш джейлбрейк, да качиш cydia и да инсталираш appsync. След това можеш да качваш през iTunes всяко приложение, което ти попадне в мрежата. Ще изпреваря следващият ти въпрос: не, не можеш да прецакаш хардуерно айпода с горните действия, или други подобни. Ако нещо се омаже, вкарваш го в DFU режим и даваш restore в iTunes.
http://iphone-bulgaria.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=13677, чети тук, за appsync потърси в същият форум или google.

walker007

Имам iPhone 3G 8GB заключен към GLOBUL... Има ли начин да кача Cydia без да правя jailbreak (unlock)?  ???
"Your time is limited, so don't waste it living someone else's life."

Metal

wallker007@ Не, няма начин да качиш Cydia и др. без jailbreak. Но това е нещо различно от отключването на GSM модула, него ако искаш можеш да оставиш заключен, но няма особен смисъл.

walker007

Така е... но все пак се чудя дали да от отключа... не ми е за друго просто гаранцията пада... Вие какво ще ме посъветвате...  :-\  ???
"Your time is limited, so don't waste it living someone else's life."

Metal

#6
Всеки си решава сам. Не би трябвало да има проблем с гаранцията.

Аз държа моя заключен, но с jailbreak. Проблема ми е, че моя 3GS  е от последните модели в които Епъл запушиха дупката в boot loader-а  >:( В следствие на което имам само tethered jailbreak, т.е. софтуерен, ако батерията падне или се наложи да рестартирам ОС-а  телефона става неизползваем докато не го jailbreak-на отново, или не сложа оригинален ос.
Ако се ноложи да премина към друг оператор(много съм им насъбрал на Глобул и малко ми трябва) ще го отключа, но това е друга тема.

HQ

имал съм възможност да се запозная с айфон за 1 час и знам че има възможност да се запише бекъп на паметта му с айтюнс. Няма ли да е вариант да си направи бекъп човека,после да разкодира/джейлбрейква и като се наложи да си ресторне бекъпа?

julss

разбира се, че може

thebrainless

какво включва бекъпа - email настройки, смс-и, качени програми, музика?
Stay hungry. Stay foolish.

fpyyh

музиката и филмите не, мисля и пощата (не съм сигурен). смс-и и контакти, музиката и филмите се качват отново, те така или иначе се предполага, че стоят в itunes.