Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

09-05-2024, 01:26:55

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 489
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 469
Total: 469

469 гости, 0 потребители

Java, електронен подпис и Агенция по вписванията (да я вземат мътните) :(

Започната от Erykah, 26-04-2014, 12:47:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Erykah

Здравейте,
Вкратце зора ми е следния: Не съм на работа от 9 месеца и не съм си ползвала подписа. Когато излезе Маверик любопитният ми нос се активира, та се сдобих веднага с него и другата промяна е че в началото на месеца си поднових сертификата на подписа, защото изтичаше (това според мен няма значение). Снощи се опитах да се подпиша в ИНТЕЛИГЕНТНИЯ сайт на Агенция по вписванията, Java поиска да е в крак с времето и се актуализира, след това намалих нивото на сигурност на Java, защото не тръгваше и със следващата греда не мога да се справя ... изписва ми java.security.ProviderException: sun.security.pkcs11.wrapper.PKCS11Exception: CKR_GENERAL_ERROR. Някакви идеи как да се преборя с тия две злини ??? Ползвам Мозила, защото Сафари, горкото, нямало плуг-ин.
ПС: ИНТЕЛИГЕНТНИЯ да се чете в кавички. Не го пиша, защото последния път когато тази сган тотално ме вбеси и отидох да им кажа какво мисля за тях и за УМНОТО им отношение към Мак потребителите ми отговориха, че щели да ме съдят, ако продължа да ги обиждам (а аз говорех само истини) и не ми дадоха книгата за похвали.

myname70

С койброузър пробваш? Трябва да си Firefix , Safari-то не става