Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

06-05-2024, 05:58:26

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 486
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 435
Total: 435

435 гости, 0 потребители

Цени на новите Макбуци

Започната от nikikoz, 30-10-2008, 09:50:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

neofen

Ше почакаме и ше видим. Може пък да има нещо, което да ни зарадва.
 MacBook White - Intel Core 2 duo 2.26GHz, 2GB 1067 MHz DDR3, Hitachi 250GB Hard Drive 5400 rpm, NVIDIA GeForce 9400M 256MB RAM

SSabev

Някъде в този диапазон ще са. Надявам се да са под 2000. Ама с тоя шашав долар нищо не се знае.

fpyyh

нещо не се връзва, имат уж дд3, пък 1024 мб, диск 120 имат вече само белите, въобще звучи като измама за не-много-разбиращи. а и как ще правят зарибяване точно тези, а не големите вносители? изглежда като да е бял, донесен от щатите.

neofen

Писах писмо до сайта и се оказа, че 1930лв. ще е този, който сега е намален на 999$ в щатите(демек белия). Новите, които са с 2 Гб и видео на GeForce ще са към 2500лв.
 MacBook White - Intel Core 2 duo 2.26GHz, 2GB 1067 MHz DDR3, Hitachi 250GB Hard Drive 5400 rpm, NVIDIA GeForce 9400M 256MB RAM

Web_Devil

Цитат на: "neofen"Писах писмо до сайта и се оказа, че 1930лв. ще е този, който сега е намален на 999$ в щатите(демек белия). Новите, които са с 2 Гб и видео на GeForce ще са към 2500лв.

Обаче не са сменили картинката, смотаните идиоти :idea:  :lol:
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

fpyyh

дори един клиент да се излъже ще са на далавера. пък веднъж като платиш можеш да се оплакваш на арменския поп, че не е този от картинката, нали характеристиките са общо-взето правилни.

nikikoz

Цитат на: "fpyyh"дори един клиент да се излъже ще са на далавера. пък веднъж като платиш можеш да се оплакваш на арменския поп, че не е този от картинката, нали характеристиките са общо-взето правилни.

нали знаете в България миг невнимание и някой те е....За това трябва да се внимава много ммммда

enso

Ето линк за цените които обявават от laptop.bg
:wink:

s1m8474

Извиняваме се за недоразумението. Ако някой си купи лаптоп до 7 работни дни ще му го сменим с нов, ако се окаже, че не работи или не е това, за което е платил.
Поздрави!
Laptop.bg
България над всичко!
Apple MacBook Pro - Snow Leopard 10.6.3
Intel Core 2 Duo - 2.33 Ghz, 4MB cache
3 GB RAM
ATI Radeon X1600 - 256 MB DDR3

neofen

Леле, дано не съм създал проблеми с това мое "откритие". Извинявам се на лаптоп.бг ако съм създал неудобства.
 MacBook White - Intel Core 2 duo 2.26GHz, 2GB 1067 MHz DDR3, Hitachi 250GB Hard Drive 5400 rpm, NVIDIA GeForce 9400M 256MB RAM

undrDev

В apple.bg ги има новите букчета, обаче пише "Фабрична клавиатура БДС." При досегашните макове било ли е възможно да се поръча с американската клавиатура?
iPhone 4 16GB
MacBook Unibody 2.0GHz Core 2 Duo, 4GB DDR3 RAM

nikikoz

Цитат на: "devinside"В apple.bg ги има новите букчета, обаче пише "Фабрична клавиатура БДС." При досегашните макове било ли е възможно да се поръча с американската клавиатура?

днес се обаждах да питам и ми казаха че вероятно ще ги има в края на месеца...

undrDev

Цитат на: "nikikoz"
Цитат на: "devinside"В apple.bg ги има новите букчета, обаче пише "Фабрична клавиатура БДС." При досегашните макове било ли е възможно да се поръча с американската клавиатура?

днес се обаждах да питам и ми казаха че вероятно ще ги има в края на месеца...
А за букчета с не БДС клавиатури?
iPhone 4 16GB
MacBook Unibody 2.0GHz Core 2 Duo, 4GB DDR3 RAM

nikikoz

за сега имат много ограничени бройки поръчани за БГ. Аз си поръчах от Германия един компютър и точно заради US клавиатурата трябва да чакам до 20.11. Щом в Германия е така замисли се как ще е в БГ...