Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

06-05-2024, 00:09:17

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 461
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 421
Total: 421

421 гости, 0 потребители

iPhone 3G легално в България?!?

Започната от DALT, 20-10-2008, 16:03:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

fpyyh

в щатите се продават срещу $6-7-800 3g телефони с някакъв турбо сим, в магазини, с касова бележка и гаранция. доколко е законно и дали и как е измаме - не знам, но в ню йорк е пълно с такива магазинчета, на които гордо пише на витрината - iphone 3g unlocked available

XXwolf

Цитат на: "Web_Devil"
Цитат на: "hackera777"ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА       Mac OS X v10.4.10

От сайта на 2Be

:D  :D  :D

Такава си е, правилно :!:
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_3g-2424.php

как ще е такава???
support-ва Мас с мин Х.4.10, но ОС-а е 2.0
http://www.everyipod.com/iphone-specs/index-iphone.html

SiCKPuP

Цитат на: "Garfield"
Ми според мен е много просто. Имаш си човек в някоя бяла държава, демек таква дето продават iPhonе. Човека или фирмата купува няколко с ангажимента да плаща месечна такса

Схемата е много по-проста от това. Отива се в гърция, и се купува отключен айфон, без договор от магазин на водафон за 1000лв, и после се продава тук с 50% горница.

Web_Devil

Цитат на: "XXwolf"
Цитат на: "Web_Devil"
Цитат на: "hackera777"ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА       Mac OS X v10.4.10

От сайта на 2Be

:D  :D  :D

Такава си е, правилно :!:
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_3g-2424.php

как ще е такава???
support-ва Мас с мин Х.4.10, но ОС-а е 2.0
http://www.everyipod.com/iphone-specs/index-iphone.html

Съгласен съм с теб, но почти навсякъде го дават 10.4.10
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

georgekodinov

Цитат на: "pkolev"
Цитат на: "georgekodinov"
Цитат на: "SiCKPuP"Не съм сигурен дали новината е че 2бе продават iPhonа, или че от 2бе са толкова изпращели че очакват някой да плати 1500лв за него.

Абе на мен тази цялата тема ми намирисва на реклама на "момчетата и момичетата" от 2Бе !
Аре сега да обърнем реверите и да видим кой работи там и кой е на процент :)

Хехе. Това от нямане какво да кажеш ли го направи ???

Както се вижда линка е даден към личният ми сайт, на който много често публикувам информация за Apple и сходни продукти. Самият аз имам iPhone от декември миналата година, и последното нещо което ще тръгна да правя, е да правя тъпа реклама на някого.

Държа да чуя извинението ти!

Виж, няма нищо лично. Просто малко се изприщвам като видя в "професионални" блогове препратки към втръснали ми до болка реклами (5 годишния ми син е луд по тях верно, ама ...).
Това че имаш iPhone показва че търпението ти (да не използвам по-силна дума) е невероятно.
Не мога да си представя през колко кладенеца трябва да носи човек вода за да ползва нещо което самия производител му казва че няма как да ползва в г**а на географията наречен България.
Но това е друга тема (а и аз днес съм в заядливо настроение).
Айде спирам да ти спамя темата. Рекламите на личните блогове са сериозно нещо :)

Lord Adder

Интересен анализ тука:
http://pazari.dnevnik.bg/show/581055/

Авторът обаче май не е загрял, че Глобул и Вивател нямат право да продават с договор, както и че OTE няма право, само Vodaphone Greece.

Не е проумяла и че договорът на Глобул и Вивател не ти дава никаква функционалност в повече като потребител, т.е. повече услуги, каквито са изискванията на Apple за да разрешат на оператор да продава с обвързващ договор на по-ниска цена. :?

Все пак в статията има известни намеци за далаверата: например въпрос  към Глобул и Вивател. Глобул отг., че това си е инициатива на Греманос, не била тяхна  8O  :?: Мобилтел, естествено, нямали информация, забележете  :P

Къде спи ББС? Що не защитава интересите на Apple и на потребителя? Или всъщност ББС не са официален риселър на Епъл. Те са неофициален дистрибутор на официалния риселър на Епъл в Унгария, чини ми се.
- ?!?
- Don't panic! This ship is unsinkable...
- !?!
- Секи да се спасява сам! Women and children first!

traian_james

Цитат на: "Lord Adder"
Къде спи ББС? Що не защитава интересите на Apple и на потребителя? Или всъщност ББС не са официален риселър на Епъл. Те са неофициален дистрибутор на официалния риселър на Епъл в Унгария, чини ми се.

ами не са, слава богу....
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

fpyyh

хареса ми в статията момента с неразвитите мрежи, защото iphone бил четирибандов, дали автора си мисли че 3g значи трибандов телефон?