Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

06-05-2024, 03:18:08

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 486
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 426
Total: 426

426 гости, 0 потребители

iPhone 3G легално в България?!?

Започната от DALT, 20-10-2008, 16:03:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.


yamahadrums

Легален е колкото вносът на кокаин.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

koki4a

Предполагам, че след като вече има места където се продава телефонът без да е закачен към определен оператор няма вече понятие легално продаване.

То си е легално ама какво ще го правиш?

Аз ползвам чужд акаунт за iTunes за да си цъкам безплатните игри поне. (Имам си iPod Touch) Освен това тук пазара е твърде малък за да се навият Апълци да плащат за права за разпространение на музика и филми у нас.

Щот ако не знаете за всяка страна си е по отделно!

Не се надявам че ще има iTunes маказин скоро или въобще...

Правете деца, умни деца... :) може пра пра пра внуците ни да са поне 20 милиона и да имат пари че да дойдат убавите неща и тук.

SiCKPuP

Не съм сигурен дали новината е че 2бе продават iPhonа, или че от 2бе са толкова изпращели че очакват някой да плати 1500лв за него.

SiCKPuP

Цитат на: "koki4a"
Не се надявам че ще има iTunes маказин скоро или въобще...

То и да имаше iTunes магазин в българия, сигурно музиката щеше да е по 10лв песента.  Ама пък и за какво ти е.  Безкрайно по-изгодно е да си направиш акаунт в US магазина, и да купуваш ваучъри от ebay по 50цента на долар.... ако държиш да "пазаруваш" де.

DALT

Цитат на: "koki4a"Предполагам, че след като вече има места където се продава телефонът без да е закачен към определен оператор няма вече понятие легално продаване.

То си е легално ама какво ще го правиш?

Аз ползвам чужд акаунт за iTunes за да си цъкам безплатните игри поне. (Имам си iPod Touch) Освен това тук пазара е твърде малък за да се навият Апълци да плащат за права за разпространение на музика и филми у нас.

Щот ако не знаете за всяка страна си е по отделно!

Не се надявам че ще има iTunes маказин скоро или въобще...

Правете деца, умни деца... :) може пра пра пра внуците ни да са поне 20 милиона и да имат пари че да дойдат убавите неща и тук.

Много си прав за правата и децата.

Те в една Румъния не можаха да пуснат песните с права, камо ли тук.
Хубаво е, че са направили тази стъпка - да продават незаключен iPhonе, лошо е, че не са си направили труда поне Application Store да пуснат, както и да сложат знаменцето на сайта на Епъл.

Все пак ми се струва, че цялата работа мирише...

georgekodinov

Цитат на: "SiCKPuP"Не съм сигурен дали новината е че 2бе продават iPhonа, или че от 2бе са толкова изпращели че очакват някой да плати 1500лв за него.

Абе на мен тази цялата тема ми намирисва на реклама на "момчетата и момичетата" от 2Бе !
Аре сега да обърнем реверите и да видим кой работи там и кой е на процент :)

DALT

Цитат на: "georgekodinov"
Цитат на: "SiCKPuP"Не съм сигурен дали новината е че 2бе продават iPhonа, или че от 2бе са толкова изпращели че очакват някой да плати 1500лв за него.

Абе на мен тази цялата тема ми намирисва на реклама на "момчетата и момичетата" от 2Бе !
Аре сега да обърнем реверите и да видим кой работи там и кой е на процент :)

Хехе. Това от нямане какво да кажеш ли го направи ???

Както се вижда линка е даден към личният ми сайт, на който много често публикувам информация за Apple и сходни продукти. Самият аз имам iPhone от декември миналата година, и последното нещо което ще тръгна да правя, е да правя тъпа реклама на някого.

Държа да чуя извинението ти!

e388

Веригата магазини 2be продава легално iPhone 3G за 1500 лв. Без обвързващ договор с мобилен оператор.
Изглежда вече няма да се налага да ходите в чужбина, за да си купите напълно законно iPhone 3G. Веригата магазини 2be предлага телефона на Apple от миналия петък (17.10), съобщава блогът eenk.com. Той е без обвързващ договор с мобилен оператор. Има възможност iPhone да бъде закупен със sim-карта на vivatel, като в такъв случай цената е 1320 лв. От 2be съобщиха, че iPhone е внесен в България в сътрудничество с компанията O Connect. Тя осигурява също сервизни услуги за новозакупилите iPhone. Интересното е, че на сайта на O Connect цената на iPhone 3G е фиксирана на 1299 лв. Представител на 2be отчете за "Капитал" пет продадени телефона от петък досега.

http://www.capital.bg/showblog.php?storyid=568102

Абе тия за олигофрени ли ни имат :x Да ходят да се е*ът в гъза с него!!!!!!!!!! :x  :x  :x  :x

Icko2

iMac 2,66/ 2 RAM/ 320 GB
MacBook 2,16/ 2 RAM/ 120 GB
iPod nano,  Touch, Shuffle
Airport Extreme

nubizus

То целия бизнес с телефони е за олигофрени.
Има ли логика въобще кой и да е телефон да струва повече от 300 лева?
НЕ. Ма хората дават и по 3000. Щото ги кара дасе чувстват важни.
Та цената е ориентирана за пазар които идея си няма кво е апъл, jailbrake:)) и други важни неща.

hackera777

ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА       Mac OS X v10.4.10

От сайта на 2Be

:D  :D  :D
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

Web_Devil

Цитат на: "hackera777"ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА       Mac OS X v10.4.10

От сайта на 2Be

:D  :D  :D

Такава си е, правилно :!:
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_3g-2424.php
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

yamahadrums

Само не ми е ясно как взимат толкова много бройки при положение, че е задължително да подпишеш договор при самата покупка. Как заобикалят тая процедура и на каква цена ги купуват?
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

Garfield

Цитат на: "yamahadrums"Само не ми е ясно как взимат толкова много бройки при положение, че е задължително да подпишеш договор при самата покупка. Как заобикалят тая процедура и на каква цена ги купуват?

Ми според мен е много просто. Имаш си човек в някоя бяла държава, демек таква дето продават iPhonе. Човека или фирмата купува няколко с ангажимента да плаща месечна такса, която не е чак толкова голяма за една година. Това се калкулира в цената на всеки телефон. Съответно купените телефони се разкодират и идват тука с цена да ти си се завие свят. Както виждате има и такива дето са склонни да дават толкова.  :roll:
Apple MacBook "Core 2 Duo" 2.2 13"
4 GB of 667 MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300)
Specs (MB062LL/B)
iPhone 4 Version 4.2.1 (8C148)