Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

06-05-2024, 06:07:56

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 486
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 434
Total: 434

434 гости, 0 потребители

Apple Notebook Event - Равносметка

Започната от Spiko, 14-10-2008, 21:28:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

sumo

Моля ви, колеги, недейте така с О-тата и У-тата! :)

пише се:
купувам, вместо копувам
упражнявам, вместо опражнявам
улеснявам, вместо олеснявам

Знам, че не е форум за филолози, но неграмотно написаните мнения просто губят от тежестта си (меко казано). :)
Тра-ла-ла, фифтагон

vaskog

Прав си, sumo!

Разбрам да изпуснеш някоя буква, да натиснеш два клавиша едновременно , да натиснеш съседен клавиш и да не забележиш, ама такива грешки са "умишлени"! Те ме карат да се съмнявам в грамотността на пишещия.

Лошо... :cry:
MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.

miro_bs

Цитат на: "Spiko"
Цитат на: "miro_bs"Има лесно. Не си копувай тяхни продукти след като не ти харесват така Стив Джобс ще разбере че нещо е сгафил. Но докато продажбите му растат с такъв темп не очаквай да се промени нещо.

..старата песен на нов глас. ще си купуваме каквото поискаме и като клиенти ще опражняваме правото си на критика. всеки си има различен вкус, различни предпочитания и виждания. я кажи сега тебе къде ти е мнението по темата че като гледам идваш само да се намираш на приказка?

Моето мнение е че за момента няма по добър компютър от Apple + OSX. В момента имам над 10 mac-a и съм на мак от 94 година и досега съм нямал проблеми, а съм сменил почти всеки един модел през годините.

ПС: Литературните критици във форума да проверят пак за някой правописна грешка.

avioli

miro_bs: не някой, а някоЯ
и много често се наблюдава писане на "който", а се има предвид "които"... а да не говорим че сума и народ слага "й" къде ли не!!
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

fpyyh

и мен ме дразнят безсмислените правописни грешки - има си перфектно решение за firefox - https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3623 - всеки може да сбърка член или запетайка, но поне компютрите могат с елементарните корекции да се справят. същото е и с писма и документи, в които има подобни глупости.

XXwolf

Цитат на: "dau"да не вземе чичо стиви сега да пусне преходник USB->FW  :roll:

http://www.pixela-1.com/captycable/

Spiko

някой хора просто не са свикнали да пишат на кирилица с клавиатура. не се замислям, немога и да спра за да се замисля за правопис на определена дума след като пиша на фонетика правя всичко механично (все едно си го пиша на латиница).
iMac20 Core2Duo @ 2.4GHz; 4G RAM; OS X 6 Leopard
MacbookPro15 @ 2.5GHz; 2G RAM; NVidia GeForce 8600M 512MB GDDR3; OS X 6.7 Snow Leopard
MacbookPro15 @ I7 2.0GHZ; 4G RAM; OS X 7.1 Lion

2G Apple iPhone 8GB - FW 3.0.1

eek

Цитат на: "Spiko"някой хора просто не са свикнали да пишат на кирилица с клавиатура. не се замислям, немога и да спра за да се замисля за правопис на определена дума след като пиша на фонетика правя всичко механично (все едно си го пиша на латиница).

Ми що не почнеш да присъстваш в часовете по "български език" в училище?

Или чак толкова не ти пука? :)

Spiko

Ти редовно ли ги посещаваш, че ми говориш на това толкова книжовно "що"? Също така бих се радвал следващият път, когато решиш да се заядеш с някой ДА ПРОЧЕТЕШ КАКВО Е НАПИСАЛ ПЪРВО и тогава, ако все още имаш да кажеш нещо - направи го. В случай че примитивната логика продължава да ти убягва, поне не цитирай дословно преди да отговориш.
iMac20 Core2Duo @ 2.4GHz; 4G RAM; OS X 6 Leopard
MacbookPro15 @ 2.5GHz; 2G RAM; NVidia GeForce 8600M 512MB GDDR3; OS X 6.7 Snow Leopard
MacbookPro15 @ I7 2.0GHZ; 4G RAM; OS X 7.1 Lion

2G Apple iPhone 8GB - FW 3.0.1

Becko

хайде да се държите малко по-прилично ... не пълнете форума с постове като тези ... ако имате да си изяснявате нещо има лични съобщения, телефони, факсове и пощески гълъби ...