Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-05-2024, 12:46:24

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 867
  • Latest: Hardhen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 661
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 241
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 95
Total: 96

95 гости, 1 потребител
filizka

Проблем с батерията на МБ Про

Започната от anefi_90, 22-02-2013, 19:34:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

anefi_90

Здравейте. Проблема е следния, от около 2 месеца насам батерията ми даваше "service battery" и правеше разни проблеми, като да не се зарежда, като докато е зарадена на 50% да речем и сложа зарядното, не се зареждаше, а показваше, че е зарадена. А последните дни, процентите си отиваха и си заминаваха от самосеби си, имам впредвид, както си показва че е на 100% и хоп..вече е на 70, та въпроса ми е дали вече си отишла батерията или проблема е в зарядното?

И евнтуално дали с някой колега от софия да се видим и да пробваме с неговото зарядно дали ще има същия проблем, защото нямам достъп до друго зарядно.

edit: не знам дали има значение, но това е точния модел http://www.everymac.com/systems/apple/macbook_pro/specs/macbook-pro-core-2-duo-2.53-aluminum-15-mid-2009-sd-unibody-specs.html

anefi_90

Проблема явно е от зарядното, понеже лаптопа изобщо не го разпознава, сега се изключи и не мога да го включа. Включвам го към лаптопа и нищо, но пък по зарядното няма никакви видими огъвания или наранявания. Ако на някой колега от София му се пие биричка и да ми услужи със зарядно само за да пробвам дали ще има същия проблем, ще съм много благодарен!