Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-05-2024, 00:31:32

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 864
  • Latest: ThomasSpori
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 204
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 195
Total: 195

195 гости, 0 потребители

iPhone от Vivacom?

Започната от brad pit, 16-10-2012, 16:33:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

brad pit

Днес в форума в "търговския раздел" прочетох, че колега продава iPhone закупен от Vivacom. Проверих на сайта им, но там нямаше такъв продукт. Междувремено колегата писа, че телефона е продаден и темата му беше затрита, така, че не получих отговор. Та въпроса ми е, някой знае ли нещо повече?

iPeichiny

Доколкото знам,Виваком не предлагат iPhone,аз също исках да си взема оттам такъв миналата година,но ми казаха,че нямат.
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

brad pit

И аз така знам и затова бях много изненадан. Обаче ако е вярно /което ме съмнява/, ще е добре за абонатите на Vivacom.

fpyyh

официално няма, но неофициално, срещу доста сериозна сума (1800 за 16ка), продавали (имаше го и в друга тема)

brad pit

Благодаря за информацията!

r3ac7

Казват, че продавали само за бизнес клиенти... Ако имаш някой познат или близък, може да се възползваш.
iPhone 5 16GB Black iOS 8.1.2
MacBook Pro (early 2008) C2D 2.4Ghz, Nvidia GeForce 8600
iMac 21.5" (late 2012) Quad-Core i5 2.7Ghz, 8GB RAM, 1TB HDD, Nvidia GeForce GT 640M 512MB

ponski

До колкото знам (от корпоративния отдел на Глобул), очаква се към края на този или началото на следващия месец и трите оператора в БГ да предлагат айФон (да стартират едновременно), пък дали е така и кога - времето ще покаже.
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

traian_james

А това е от сайта на техномаркет:
"iPhone 6 16GB ще се предлага най-изгодно с тарифен план Net&Call XXL от VIVACOM и в Технoмаркет, като цената за устройството на месец ще бъде 71,90 лв. с ддс. или 1559,90 лв с ддс в брой."
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

kmonev

Виваком официално предлагат айфон 6 за корпоративни клиенти. Излиза около 1500 лв с ддс при бюджет 300лв и нов договор за интернет 24м х 20лв /в 1500 влиза и цената на абонамента/, търсете корпоративните им дилъри
Macbook Pro 13'' 2016 /MBA 2011 11'' before/
Imac 21'' 2015
Iphone Х /iphone 4,5,6, 7+before/
Ipad Air 32gb wifi only /ipad2 before/

angelvn

В списъците на Apple за анонсиране на iPhone 6 по държави - България този път не присъства в нито един.
Различно бе положението при излизането на 5S миналата година.

Така че дори БГ операторите да започнат да предлагат "официално" новият iPhone - то ще го предлагат самосиндикално, без официален договор с Apple (поне в началото).
UI designer and developer

arnold

То срещу голяма сума сигурно  може да си го купиш и от Епъл стор , ще платиш едно мито и едно ддс и пак ще ти дойде на същите пари... и без договор.
Real Mac mini

faire

Можеш да си го купиш от европейски Епъл стор и да не е нужно да плащаш мито и ДДС. А и колко да е голяма, не е по-голяма от тази на мтел. Моят ми излезе 1530 лв (6-ца черна, 64гб). Даже ако на човек му се разхожда до Лондон, един самолетен билет в 2те посоки и пак ще дойде по-изгодно от цената на мтел.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

angelvn

В доста теми вече чета за начисляване на мито на електроника.
Запомнете - НЕ СЕ НАЧИСЛЯВА МИТО ВЪРХУ ЕЛЕКТРОНИКА в България. Плаща се само ДДС и то в случай, че купувате електроника извън рамките на ЕС (настрана оставям митническите декларации и другите дребни такси).
UI designer and developer

gipsonti

А каква им е идеята на вивакома, за да не продават iPhone ?

ssdgg

#14
Цитат на: gipsonti - 17-10-2014, 09:04:02
А каква им е идеята на вивакома, за да не продават iPhone ?

Не знам. Онзи ден звънях на оператор и казаха, че скоро не планират да го продават официално като Теленор.
Аз съм на път да си купя Плюса от Теленор. Ако може някой, който е абонат на Теленор да сподели дали им е добро 3Г покритието и въобще мобилният им нет дали е добър.