Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 06:04:52

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 533
Total: 533

533 гости, 0 потребители

hp elitebook & mac os

Започната от mehudi, 04-03-2010, 18:20:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

mehudi

здравейте,

нямам опит с hackintosh, но видях (реклама на) hp elitebook и това е, каквото ми трябва, а (за съжаление) apple не произвежда такова нещо.

има ли някой опит с hp elitebook или с който и да е друг таблет лаптоп и с hackintosh - моля да сподели вчепетления.

предварително благодаря
curiosity has killed the cat

wess-music

Виж,
преди да купя бука от подписа ми исках да се метна на подобно сметало, за което питаш и да се опитвам да го боря да става хакинтош.
При все че имам скромен опит в това, попрочетох и се оказа, че ще бъде много тегава работа и се отказах.
Наистина има доста възможности да му закачиш разнообразна периферия.
Ако ще го позлваш за ПЦ и Хак... не те съветвам да залагаш на него. Трудно ще намериш кексове за видеото му, за аудиото му и т.н.
Поне преди 8 месеца беше зор. Ако е само за Вин - супер.
За мен смисълът на лаптопа е да го "гушнеш" и ... да работиш, а не го го опашеш в змиярник като десктоп, само защото може.
Стационарен Хак можеш да си направиш за чудо и приказ, за кинтите дето би струвало НР-то и ако посъбереш още да си вземеш едно 13".
Мисля, че ще останеш по-доволен.

mehudi

Цитат на: wess-music - 09-03-2010, 02:36:56
Виж,
преди да купя бука от подписа ми исках да се метна на подобно сметало, за което питаш и да се опитвам да го боря да става хакинтош.
При все че имам скромен опит в това, попрочетох и се оказа, че ще бъде много тегава работа и се отказах.
Наистина има доста възможности да му закачиш разнообразна периферия.
Ако ще го позлваш за ПЦ и Хак... не те съветвам да залагаш на него. Трудно ще намериш кексове за видеото му, за аудиото му и т.н.
Поне преди 8 месеца беше зор. Ако е само за Вин - супер.
За мен смисълът на лаптопа е да го "гушнеш" и ... да работиш, а не го го опашеш в змиярник като десктоп, само защото може.
Стационарен Хак можеш да си направиш за чудо и приказ, за кинтите дето би струвало НР-то и ако посъбереш още да си вземеш едно 13".
Мисля, че ще останеш по-доволен.

за мен основно предимство е, че мога да завъртя екрана и да си чета книжка в леглото - имам страшно много за четене, а четенето с макбук про 15, къвто имам в момента, е мъка (в леглото, на кушетка и тн). а не съм чул ейпъл скоро да правят лаптоп със завъртащ се екран, уви.
curiosity has killed the cat

maini4ka

Нямаш грижи, Пеца.  Мога да ти намеря хакинтошнат IBM X41T.  Ако трябва и със touchscreen.

dreben

Що ли си мисля, че това е по-доброто разрешение: http://www.axon-logic.com/index.html
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

Alek

Тоя пичага що просто не си вземе един iPad?!?!?!?!?!