Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

08-05-2024, 14:57:06

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 423
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 348
Total: 349

348 гости, 1 потребител
thebest1978

Съвет за както се нарича "Умен дом"

Започната от Fifata, 25-09-2014, 12:48:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Steve_AAPL

Много благодаря ще ги прегледам сега.  :)
 MACBOOK AIR 13"(2014) 1.4GHZ I5/4GB/128GB
 Ipad mini 32GB CELLULAR
 iPhone 6 16GB Space Gray - iOS 8
 iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 8
 iPhone 4 16GB Black
 Apple ТV 3

bluesky

Предлагайки решения за Интериорен Дизайн, Клиентът само ще се радва, да получи конкретни решения, построени на базата на такива "интелигентни" Устройства, имплементирани в Разработката.

Fifata

Тъй като съм в режим на ремонт все още и съм решил да си сменя старата външна врата и разглеждах какви ли не глупости и попаднах на една интересна джаджа, която може да ви се стори интересна.

https://lockitron.com/

Тази джаджа изглежда интересно и удобно като приложение.
Вие какво мислите?
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

pravdo

Всичко, което зависи от ток е несигурно.

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

iPeichiny

Особено в България!
Иначе си е много гот!!!
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

Fifata

Хаха, за това не се бях замислял. Тук в Дупница, ако тока не спре 5 пъти днес, все едно не знам какво ще е станало :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

dirtysouth

Няма много общо с тока , това устройство се монтира върху готова брава и само я върти механично с електрически команди и задвижки , устройството работи на батерий , които като тръгнат да свършват почва да ти праща съобщения на телефона ,че наближава смяната им , мисля ,че работи и с блутуут освен Wi-Fi , което ще рече , че дори да нямаш ток (тоест рутера ти да няма УПС и тн а да гасне директно като няма напрежение) можеш да си го отвориш с блутуута , а накрая да не забравяме ,че винаги имаш и добрия стар варнят за отваряне със оригиналния си ключ от бравата .

П.С. за мен изглежда доста интересно но , се чудя колко е надежно за хакерите да не го джайлнат и да си отворят един вид , не ,че е голяма вероятността да знаят ,че си с тази джаджа все пак стои от вътрешната страна на вратата и не се променя фасадата , най ми допада това , че ти праща съобщение когато някой почука на вратата или когато някой отключи бравата

Fifata

Да, това е така. Аз отдавна да си го бях купил това, но нямам такава врата или поне заключването не е такова. До колкото виждам ми трябва врата с този вид заключвачка да има.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

dirtysouth

Тези брави се слагат допълнително и в момента са едни от най-сигурните , поинтересувай се за GERDA

Fifata

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=361144907585

Ето още една интересна алармена система която може да се контролира чрез нашите телефончета. Много се замислям дали да не си поръчам една, а видях и в Технополис в Парадайс център, че имаха нещо подобно на цена 399лв, но така и не можах да хвана някой от персонала да ми обясни за какво иде реч. :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod