Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 04:11:36

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 756
Total: 756

756 гости, 0 потребители

Отново WarCraft DOta...

Започната от MalCho_Mnt, 19-03-2007, 18:29:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

MalCho_Mnt

Играта съм я изтеглил от сървъра на НАСО .. Трябва ми оригинална ли какво точно ми трябва и как да го намеря за да играя ДОТА ? Там картата ли незнам какво е това дето ония пич ми даде в по-предната тема съм го дръпнал... и след това ???

w1ng7artoras

Трябва ти оригиналната игра, да.. 2 диска са, Warcraft 3 i Warcraft Frozen Throne Expansion.. Kъм 50 кинта общо в Пулсар.. А може и вече да са по-евтини..
USF 1997 - Високомерни Столичани

MalCho_Mnt

Ебаси.. Няма ли някакъв друг начин .. пиратство или нещо от сорта..:) Кражба на СД кей..?  :mrgreen:  :roll:

w1ng7artoras

И по-добре, че няма..
USF 1997 - Високомерни Столичани

enemy

Чакай малко бре :)
Дота можеш да си играеш и без да е в сървъра на близард. Просто си дърпаш Хамачи, твой приятел, с когото ще играеш също го дърпа, правите си мрежа и си играете като в Лан (Ако не сте). Аз лично съм го тествал с 1 пич от Варна (аз съм София) и си върви Перфектно. Ако говориш за това де. А ако искаш да играеш в официалните сървъри на близард-за там ти трябва ЦД Кей. Иначе има възможност и за игра в сървъра на Хеадоф, обаче Gateway Editor за Warcraft 3 TFT за Мас не знам дали има :)

w1ng7artoras

батъл.нет си е батъл.нет, а там ти трябва оригинален сиди кии.. да играеш Дота в некви хедофи и простотии некви с некви ланове да правиш си е все едно да ближеш захар през буркан..
USF 1997 - Високомерни Столичани