Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 08:52:04

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 530
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 497
Total: 498

497 гости, 1 потребител
BuSteR

липса на безплатни Pages,Numbers,Keynote

Започната от Mistral01, 09-01-2016, 07:19:03

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Mistral01

Здравейте,купих си мак втора употреба и му инсталирах  OS X El Capitan 10.11.2 ,но за съжаление нямам безплатни   Pages,Numbers,Keynote а така също и iMovie i iPhoto.Някой може ли да ми каже какъв е проблема?Параметритр на Мака са MacBook Pro (13-inch, Mid 2012) , 2.5 GHz Intel Core i5 ,8 GB 1600 MHz DDR3 , Intel HD Graphics 4000 1536 MB.

Ще ви бъда много благодарен ако ми помогнете:)

shaman

В Appstore ги има.. При чиста инсталация на операционна система липсват.

Въпроса е дали са безплатни или платени !

По принцип Apple ги пуснаха безплатно за нови машини.
Провери си в AppStore дали са безплатни - ако си имал друга машина с тези програми - може да ги намериш в  "Purchased"

Mistral01

Машината ми е от 2012 г.В AppStore са платени.Някой има ли някакваи други идеи:)Ако преинсталирам дали ще се тане?

Пиф

#3
Моята машина също е 2012. Pages, Numbers и Keynote съм ги купувал от стора допълнително. С машината дойдоха iMovie, iPhoto и GarageBand. Не знаех, че първите са пуснати с безплатно вече с нови машини, явно е отскоро. Решението е или купуваш или пиратстваш, но с преинсталация няма да стане.

Mistral01

А от къде мога да ги дръпна без да ги копувам:)

Пиф

Гледам, пишат из нета разни чалъми за свободно изтегляне от AppStore на новите Pages, Numbers. ... при стари машини, но не доколко са читави - не знам. Напиши в гугъл Apple Pages warez и виж какво излиза. Инъче ги има из торентите, но повечето от тях ако ъпдейтнеш и ще ти каже че са купени с чуждо ID ще трябва да ги търкаш и наново.

Mistral01


DALT

Намери си някой приятелче с въпросните неща и го помоли да те вкара в Apple Family iCloud тралала-то и готово :)

dan79

има ги в нета ->...Цък...<-

или ако ти харесва винаги можеш да си ги закупиш от апп магазина  :police:

stankov.s

Цитат на: dan79 - 13-01-2016, 01:19:28
има ги в нета ->...Цък...<-

или ако ти харесва винаги можеш да си ги закупиш от апп магазина  :police:

Леле каква кутия на пандора се отвори от линка... Отдавна толкова банери не бяха ми се отваряли на екрана
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

dan79

не знаех, аз нямам проблем с рекламите защото ползвам AdBlocker Plus приставка за Safari и ми чисти всички реклами.  :)

enemy

Свали си от някъде трайл на iWork '09. Инсталирай и апп стор-а автоматично ще ти предложи безплатен ъпгрейд към актуалните. После триеш трайл приложенията и си ползваш официалните от апп стор. Тествано лично от мен на доста машини и работи. ;)
P.S. Сега забелязвам, че темата е старичка, но пък може да е полезно за някой друг. :))