Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

01-06-2024, 22:35:30

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 868
  • Latest: etaletfbeh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 666
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 212
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 55
Total: 55

55 гости, 0 потребители

iphone 4s батерия

Започната от sasheto97, 20-10-2013, 16:36:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

sasheto97

здравейте приятели имам проблем наскоро си купих iphone 4s и ми дадоха зарядно реплика и батерията много бързо пада от това зарядно имало е случай от 40% на 20 да падне и гасне телефона и показва че няма батерия и като го включа 14% казаха ми да го зареждам през лаптопа аз имам оригинално usb от стария телефон 3г и по добре но изведнъж от 21% на 12 стана имам 3 chasa i 41 minuti usage i standby 1 day i 16 hours i bariqta e na 11% какъв може да е проблема

faire

Трябва ти оригинално зарядно. Няма друг вариант. През УСБ и комп се зарежда по-бавно и по-малко, пак няма да ти държи максимално..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Wizi

Освен ново зарядно ти трябва задължително и нова батерия. Тази си е заминала, без значение с колко оригинално зарядно тръгнеш да я съживяваш от тук нататък.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

sasheto97

нормално ли е тези часове на работа където ги написах?

Wizi

Не, не са нормални. Usage-а трябва да ти е поне 2 пъти повече, ако е изкарал 1 ден и няколко часа. Толкова е при мен обикновено сметката, сиреч зареждам го всеки ден.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

sasheto97

ходих в глобул казаха ми ще ми сложат по новият ios аз в момента съм 7.00 7.02 ще ми сложат ако няма промени батерия или направо те не ги правят нов телефон дават

Wizi

какво означава те да ти го сложат?  ::) Всичко опира до това да цъкнеш с пръстче по дисплея 4-5 пъти от началото до самото успешно инсталиране на последния ъпдейт на iOS, без значение каква версия е. Направи го сам!

Промяна на батерията абсурд да получиш. Купи си нова батерия, струва смешни пари, сменя се за 1 минута.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

faire

Aко му е в гаранция и му предлагат безплатна смяна с нов апарат, защо да не се възползва, а да си унищожава гаранцията (понеже не му знам "техничарските умения")?
Иначе възможно е и да е софтуерен проблем, но за целта не трябва да прави ъпдейт, а рестор и set as new без връщане на бекъп. Щом е втора ръка телефон, не се знае бил ли е джейлван как е ъпдейтван до ios7 и т.н.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

sasheto97

Не е jail braked не знам утре ще се уговоря ще гледам да взема нов апарат най добре е така !!