Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-05-2024, 16:58:17

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 659
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 233
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 169
Total: 169

169 гости, 0 потребители

iBlogBG

Започната от iPhonecheto, 14-01-2014, 23:33:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

iPhonecheto

Здравейте, колеги! Ако темата е в нарушение на правилата предварително се извинявам. Реших, че е дошло време да направя свой собствен блог, в който да пиша уроци, новини и разни други интересни неща относно Епъл. Разбира се нещата ще станат постепенно, като блогът е насочен повече към уроци, тъй като за новини има много сайтове/блогове, а и аз не мога да съм толкова редовен, а и информиран. Искам да ви покажа до къде стигнах. Готов съм за коментари и feedback. :)
http://iblogbg.wordpress.com/
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

angelvn

Щеше да е хубаво да си помагаме и да поддържаме едно общо място/проект/сайт, но както и да е.
Пожелавам ти множество интересни материали и да не губиш желанието да пишеш нови статии.
UI designer and developer

iPhonecheto

Благодаря за пожеланието! Отворен съм за предложения, ако някой иска да ми помогне с начинанието ще е още по-добре. Ако някой има желание да ми помага, да се свърже с мен.
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

Wizi

Май въобще не разбра какво имаше предвид Ангел, ма карай.... късно е така или иначе.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

iPhonecheto

Разбрах какво имаше предвид. Но тук в този форум не видях тема за уроци, имаше такава за въпроси и съвети. Аз искам да събера колкото се може повече уроци за iOS и MAC OS X на едно място, за да може този, който търси такава информация да я намери лесно.
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

ggzy

Нищо не си разбрал, виж подписа на Ангел  ;D
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

iPhonecheto

Хаха наистина не съм разбрал  :o
Ами хубав сайт е направил, браво на него. Ако знаех по-рано, може би щяхме да пишем в 1 сайт - неговия, ама вече съм почнал моя и не мога да спра сега...
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

Wizi

Абсурд! Феновете ще получат удар  ;)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

angelvn

Само дано под "събиране на уроци" да нямаш в предвид копиране от където видиш. Защото за това си има google.
UI designer and developer

iPhonecheto

Разбира се, че не. Уроците си ги пиша сам...
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

HQ


HQ

още 5 шпионина да сложиш

iPhonecheto

Хахахаха това са пълни глупости. Тия неща дето ти изкарва твоят "антишпионски add-on" са направени от сайта wordpress by default и се използват, за да отброява колко човека влизат в блога ми и кои са най-посещаваните ми постове. Грях ли е да има такава статистика? Не се притеснявай, няма да източа банковата ти сметка, защото си влезнал да разгледаш 2-3 урока... Ако се опитваш да всяваш паника сред хората, няма да успееш... ;)
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

bboyg

Абе... нещо много се е покачило напрежението в тоя форум бре... В темата за сбирките се дърлите, тук се заяждате... Жените ли не ви дават, пари ли ямате... Хайде малко по-спокойно  :police: :police: :police:

arnold

Голяма драма...
Real Mac mini