Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 10:34:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 603
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 3
Guests: 540
Total: 543

540 гости, 3 потребители
jicall, georgi.marinov, dimhab

iPhone 4 проблем - телефона ми "умря"

Започната от rebornbg, 20-10-2011, 20:01:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

rebornbg

Здравейте,
телефона ми "умря" по много странен начин. Слушах си музика и се наложи да я спра за малко от хендсфри-то. После натиснах пак за да я пусна и... нищо. Няколко пъти натисках, но музиката не тръгваше. Извадих телефона от джоба си, защото реших, че нещо има проблем с хендсфрии-то, но телефона беше мъртъв. И по никакъв начин не може да се пусне. Пробвах да го пусна да се зарежда, въпреки че батерията му беше заредена, но нищо  не се случва. Пробвах да извадя сим картата и пак да я сложа, но това не даде никакъв резултат.
Някой имам ли е такъв проблем и може ли да даде съвет? Телефона е мтел-ски и предполгам, че ще трябва да се разправям с тях...
Блаагодаря ви предварително

angelvn

Пробва ли поне да го рестартираш?!?
UI designer and developer

rebornbg

Беше изключил напълно. Пробвах и с натискане на двата бутона, но явно не съм задържал достатъчно. След по продължително натискане на двата бутона се включи. Сега чета из разни форуми, че това се получава от прекалено претоварване на апатара.

Rossen

Вчера на един приятел му се случи същото, докато говорел телефона (iPhone4 от мтел) му изгаснал и не искал да се включи при батерия на 40%. Донесе ми апарата и аз първо пробвах с бутона горе и не се включваше, като му включвах зарядното също не се включваше, накрая не знам какво направих, нещо с двата бутона и се включи и после си работеше нормално. Възможно ли е това да се получава от iOS5 ? Защото преди не е правил тоя номер а се случи 5 дена след като му го обнових с iOS5 ?
Apple iPhone 6 16GB Space Gray
Apple iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular 16GB
Apple MacBook Pro 13 Retina Display, Dual-Core i5 2.7GHz, 8GB, 128GB SSD, Intel Iris 6100 (mod.2015)

rebornbg

Да добавя само, че телефона след като успях да го включа с двата бутона, не се рестартира. Не ми поиска пин код и приложенията си бяха включени... Просто се "събуди".

angelvn

"Включване с два бутона" няма, това е рестартиране. Телефона може да се включва/изключва само с един бутон и това е power бутона.
UI designer and developer

arnold

Хайде, съвсем нормално е да забие отвреме навреме...
Все пак е машина. Замислете се колко пъти старите ви Нокии и Сони-та са забивали и сте ги рестартирали... Още повече пък и повечето ползваме хакнати телефони...
Real Mac mini

dexter09

Не се учудвам честно казано

prOMiNd

в 21ви век телефон за 1к+ не само не трябва да забива ами и за кисело мляко трябва да ходи :)
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

tsb_bg

Цитат на: rebornbg - 20-10-2011, 21:37:08
Да добавя само, че телефона след като успях да го включа с двата бутона, не се рестартира. Не ми поиска пин код и приложенията си бяха включени... Просто се "събуди".
И при мен се случи съшото макар и само веднъж като ъпдейтнах до iOS5.
Интересното е, че апарата не се рестартира и не иска PIN както е при първоначално включване, а възстановява последния екран от който се е изключил.
MacBook Air | Intel Core i7 2.2 GHz| 8GB DDR3 | SSD 520 | Mac OS X 12.6.5.

mohoh

Здравйте,

На мен ми се случи също и се оправи след като натиснах Главния Бутон и Пауър Бутона едновременно и ги задуржах за около минута :)

Adamov

Искам да отговоря на колегата, който пита дали проблема е възможно да бъде от iOS5. Не, колега! Нищо общо с фирмуера няма! Просто кофти апарат (бройка или партида!).
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd