Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-05-2024, 05:05:38

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 864
  • Latest: ThomasSpori
Stats
  • Общ брой публикации: 82 658
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 156
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 133
Total: 133

133 гости, 0 потребители

10.5.5 Update - Много Проблеми

Започната от rafaelo, 03-10-2008, 21:32:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

rafaelo

Веско мерси много за ценните съвети. Довечера ще пробвам. Само да питам през single user mode как ще си намери интернет? Запомнило ли е примерно на WIFI кода, или трябва с жица директно към рутера да го вържа?

Благодаря много!

rafaelo

Mashinata totalno se skapa. W kraina smetka naprawih backup i formatirah s zero fill. Instalaciqta na 10.5.5 beshe uspeshna. Oprawi se. Sled towa reshih da sloja combo update-a 10.5.5 i na sledwashtiq restart mashinata stigashe do logoto s qbulkata misleshe i restartirashe. Permissions bqha ok, ne mojeh da bootna ot instalacionnoto cd zashtoto weche mi dawashe nqkakwa shantawa greshka. Iskarah harda datestwam za bad sectori nqmashe. Posle stana po zle. Puskam maca i nqma monitorz gledam che zarejda obache ekrana si stoi cheren... I taka sega weche sym se otkazal ot nego i shte go wodq na serviz da wdim te kakwo shte izmislqt... Mnogo sym razocharowan... Ne wqrwah che mac moje na wednyj da syzdade tolkowa mnogo glawobolia.

Becko

явно има някакъв хардуерен проблем ... случва се не се притеснявай

fpyyh

по този повод - какво става, ако при зареждане има включен външен монитор? може ли да се е откачил някой кабел, на оптичното или на твърдия диск. и за да не ти отиде тотално денят - един познат ми домъкна чери кола, мога да споделя 2 кутийки :)

rafaelo

:) blagodarq za predlojenieto :) az oshte si pazq moite. Imam 4. Dnes e tyjen den moje da se obodrq s edna... Inache toku shto se wyrnah ot serviza. Ostawih im go tam da go mychat gorkoto. Nqmam nadejdi che shte se oprawi... Hardware e problema a i choveka ot serviza kaza che tozi model poneje e ot pyrwite pro-ta prawel problemi ponqkoga... Nisho chudno da e zaminalo dynoto... I op 500$ wun ot djoba... Ako ne se oprawi go prodawam na chasti i tolkowa :(

fpyyh

прибрани са назад в хладилника и те чакат :)

rafaelo

Добри новини скъпи приятели. Всичко се оправи.

Оказа се, че проблема с монитора се е получил от откачен кабел в самия екран. Много странно как е станало. От сервиза казаха, че често се получавало. За мой голям късмет, след като са пуснали един як системен скан не са открили нищо нередно и машината била в перфектно състояние. Не знаете каква скала ми падна от сърцето като чух това. Преди малко си го взех, има си инсталиран Леопард с 10.5.5 и всичко хвърчи :). Много съм доволен... е духнах с 88 лева, но поне съм сигурен, че всичко е проверено и бачка добре :)

Happy End