Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 16:56:49

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 459
Total: 459

459 гости, 0 потребители

Econt предлагат доставки от Англия и Италия

Започната от HQ, 20-02-2009, 14:58:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pravdo

Е, колко личен... и не каза какво си поръчал... да не е нещо от еротичните магазини
в Лондон, че не споделяш :-)
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

dau

е защо не даде малко инфо баси...
мани подаръка за другото не пречи да споделиш  :-\

ggzy

MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

julss


HQ


dau

аз си мислих че този форум е за споделяне на информация и опит,а не някой да се прави на палячо...

pravdo

Мдааа, направи им лоша услуга на Еконт.... :-)
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

HQ

не знам ако има служител на еконт във форума,не е невъзможно,но все пак и мен ме интересуваха някои неща ...
По принцип мога винаги да звънна да питам колко ще ми струва доставката на SSD хард от англия,ама нито ми е приоритетно,нито кой знае какво,просто се надявах който опита,да сподели.

hris

pravdo, поръчай си от така мечтаните магазини в Лондон,сигурно отдавна си мечтаеш да го направиш. Не се тревожи, служителите на Еконт са дискретни хора... ;) Като не си разбрал нещо като хората, по-добре си мълчи!
HQ, звънни и питай, защо  ме питаш като можеш да си провериш?
Не ми отговаряйте, не ме интересува! Няма да посетя този форум отново.
Е, всичко най-!


julss

Е каква стана тя, що се спичаш, никой тук не е имал и най-малкото намерение да те обиди, просто си нямаме пишки та си играем...
Колкото до Еконт, може и да са точни и дискретни, няма лошо, но ти продължаваш да звучиш като агент :D. В което също няма лошо, стига да си го признаеш ;)

ggzy

MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

yamahadrums

  Вече предлагат доставка и от САЩ, Канада, Китай и Русия. По-нататък и от България. ;-)
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

Bobby_Droby

..Този палячо със страни фунадментални разбирания кат че ли си е купил Рубини от Кралицата на Англия. Странни хора има в нашия пълен с параноя и фалш свят. По отношение на Еконт - имам компания и ползвам и Еконт и Спиди; всеки ден в София,Самоков, и район близо до морето. Адкси съм доволен имам договори и с двете компании. Хората им в двата района са уникални и се работи с тях перфектно. Не им е нужна реклама-просто разботя перфектно с тях и се кефя, че ги има. То и тоя дето си "напазарувал" по горе нещо толкоз лично, че не може да го сподели като че ли юе публикува лична снимка, пълно описания на него си и майка му и цялата му рода са онайн тука, как да си признае, че си е купил и е похарчил цялата си заплата за вибриращи топчета да си ги набива в ....НЕ ГО разбирам. Па и вас също не Ви разбирам, кво ви е толкоз ако някй се рекламира, могат хората рекламират, та и това е логика и разум - има и смешна реклама-акйо това по горе е такава, но може и да свърши разбота. Та от мое име обещавам утре ако е раб. ден да им звънн и да си поръчам от Оксфорд стрйит нещо от Айпъл ей така за тест и ще ви насканирам всички документи, фактури и всичко около самата операция, но съм сигурен, ще ще се справят уникално ..но все пак нека видим фактите..
До скоро Боби
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

HQ

... то във форумите на дата бг фул с безмозъчни,рано или късно ще завладеят и чистите неопетнени форуми на епъл,неизбежно е  ;D
Ма пък да ти кажа,спряхме да работим с еконт,минахме на експресо и всичко е песен.Ако искаш ще ти разкажа на лс защо  ::)
Както казах в първия пост-може да е полезно,може и да е набутвация.За оплаквания : http:// armenski . pop . info  :P

Bobby_Droby

...така Днес звънах на няколко телефона в Еконт и ми давах нови и нови номера докато достигнах до 080013001 това бил отдела за поръчка от Великобиртания. Ще продължа с великото дело в понеделник дотогава ще размишлявам кво да ис купя направо от Айпъл стора до Оксфорд Стрйит. В действителност незнам кво да si поръчам и да ми е полезно, тъй като последния път всичко си напазарувах направо от магазина....





адски се чудя...Хем ми се ще неква глезотия да е - всички стандартни и нужни и не чак толкоз нужни неща съм си взел вече...и се надявам да ми трекне нещо яку а и да е с цена от 100-200 паунда за да видиме кво ще стане и с доставката....
хайде чао за сега ще ви държа в течение, ако обаче някой го направи и има резултати нека и той да пише...
Боби

Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6