Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 14:12:43

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 499
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 406
Total: 407

406 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

Сервиза на епъл

Започната от SiCKPuP, 29-10-2008, 12:14:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

SiCKPuP

Ще ми се наложи да ползвам сервиза на епъл в София, и не мога да проумея едно нещо.  Обадих им се, и информацията която получих е че въпреки че компютъра е в гаранция, трябва да поема всички разходи свързани с диагностиката и ремонта му, освен цената на хардуерните части които ще бъдат подменени.  Това не ми звучи като политиката на Епъл, а като политиката на ББС.

Та въпроса ми е, накой ползвал ли е гаранционния сервиз, и наистина ли са такива педераси?

Wizi

Глупости! Няма такова нещо!  :wink:

Аз си дадох в Apple Center PowerBook-a за смяна на батерията с уговорката от тяхна странада го тестват за ден два, че не се знаело дали това е точно от батерията  8O , а седмица вече ни вест, ни кост. Явно нещо се е закучило с тестовете, знам ли.... пак добре, че не е за диагностика на нещо по-сериозно, като дъно, видео, че сигурно за Великден ще е при мен. То реално още не се знае кога ще си го получа де...

Желая ти от все сърце успех в начинанията!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

SiCKPuP

като във американски филм с happy end, разказах на компютъра си как стоят нещата с ББС и сервиза им.  Той бе потресен, и отвратен. Реши да се самосезира. и да проработи.  Дори не се наложи да престъпя към план Б, и да го сплаша с голяма отверка.

Go Apple!

dnachev

Доколкото знам, ако е гаранционен, всичко се поема от ББС, които пък Епъл им дават парички за всеки лаптоп, който са поддържали гаранционно.

Ако си направил нещо, заради което отпада гаранцията, тогава си плащаш всичко.

Аз си занесох моя в applecenter.net и ми го оправиха (нямаше нищо за подмяна) без да ми искат нищо. Всичко точно.