Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 19:40:43

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 499
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 350
Total: 350

350 гости, 0 потребители

Пазаруване от Епъл Стор Англия

Започната от nikikoz, 18-10-2008, 08:45:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

nikikoz

Здравейте,
интересувам се дали някой е пазарувал от Епъл Стор Англия? Интересувам се дали обявените цени са финални, има ли някакви допълнителни данъци или нещо подобно...Един приятел ще пътува до Лондон и може да ми вземе новия макбиик от там ама искам да си направя калкулация на цената. Предварително благодаря за информацията.

SiCKPuP

Цените обявени онлайн са крайни, с включен ват (ддс).  Единственото което не е включено в центата е почерпката за приятеля ти, и адаптора за ел. мрежата който ще трябва да си вземеш

nikikoz

Цитат на: "SiCKPuP"Цените обявени онлайн са крайни, с включен ват (ддс).  Единственото което не е включено в центата е почерпката за приятеля ти, и адаптора за ел. мрежата който ще трябва да си вземеш

А знаеш ли дали има реален магазин на Епъл или трябва да се поръча онлайн?

cMm

Цитатhttp://www.apple.com/uk/retail/
Отдясно си избираш кой град кой Епъл Стор :)

traian_james

Във London 100% има Apple Store, наскоро един приятел се върна от London и каза, че е ходил в този Apple Store.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

Garfield

Цитат на: "traian_james"Във London 100% има Apple Store, наскоро един приятел се върна от London и каза, че е ходил в този Apple Store.

Не само че има, но е и един от най-глемите в Европа. Намира се на Рийджънт стрийт. Можеш с часове да изкараш там и да си играйкаш на мострите  :D  Имаше по едно време даже намаления за студенти.
Apple MacBook "Core 2 Duo" 2.2 13"
4 GB of 667 MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300)
Specs (MB062LL/B)
iPhone 4 Version 4.2.1 (8C148)

shekito

О,има има..аз го видях като бях там за 2 седмици.Днес съм на IELTS,устната част...ако го зема тоя изпит ще го гледам бая време тоя магазин-1 Магистратура :)
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

marrria

Разбира се, че има и се намира на една от най-оживените улици -Regent Street. Магазина е огромен и всички мостри се ползват свободно вътре. Аз си изгубих два часа там наскоро :))

И цените се по добри от БГ, разбира се.

Действай:)