Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

08-05-2024, 06:52:16

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 423
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 348
Total: 348

348 гости, 0 потребители

Батерия за iPod 5.5g 80GB - къде ?

Започната от exo, 10-03-2008, 20:26:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

exo

Здравейте, след около 8 месеца интензивно ползване на моя iPod, батерията му сдаде багажа. Поне до този извод стигнах накрая. Имам запитване към вас и силно се надявам да получа отговор, а именно - къде мога да намеря и закупя батерия за гореспоменатото устройство. А ако имате някаква идея какво друго може да му е пишете, аз ще дам доста изчерпателно инфо за случилото се. Благодаря ви предварително!

exo

Здравейте, след 10 дена търсене намерих батерия за гореспоменатото устройство. Пиша този пост с цел да мога да помогна на хора с подобен проблем на моя. Намерих сайт-а след което изпратих e-mail за да получа малко повече информация и ето след седмица чакане получих обратно писмо с подробна информация. Батерията струва 32 лева крайна цена, като е 950mAh, което е с 100mAh повече от оригиналната (предлага се и аналитична на оригиналната, но не знам нейната цена) възможна е и доставка на място. Не пиша този пост с цел реклама просто, както споменах по-горе, се надявам да помогна на други хора спречкали се с този проблем.

Ето го и линка:
http://pdashop-bg.com/products.php?f_category_id=113

Поздрави  :)

rafaelo

А отваряне и т.н. на иПод-а ?

exo

Ами при изтекла гаранция не мисля че има проблем сам човек да си го отвори. Даже е много просто, трябва само да се внимава повечко. А иначе ако е още в гаранция, на площад "Славейков" до Германос има магазин и сервиз, който сервизира тези устройства.