Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 12:37:54

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: ppu-pro_tuh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 434
Total: 434

434 гости, 0 потребители

Хардуерно разкодиране на 1.1.2 знаете ли къде? ( а не как )

Започната от kiksy, 17-01-2008, 15:59:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

kiksy

Здравейте, имам телефон купен с версия 1.1.2 - даунгрейднах до 1.1.1 и успях да го активирам за ползване, въпросът ми е , знаете ли къде мога да го занеса, за да му направят отново ъпдейт до 1.1.2 (не става с рестор или ъпдейт през айтюнс - дава грешка 2005) и да му направят хардуерно разкодиране.

Бих си сложил сам Ултра сим, но не мога да му сложа 1.1.2 отново, а до колкото разбирам е необходимо :)

Тенкс.
MacBook 2,2 GHz 4GB RAM
MAC OS LEOPARD

Nickolaicho

В София, на Раковска срещу Happy има един сервиз. Цена 150 лв.
Гледам, че и www.savich.net предлагат същата услуга на същата цена.

По принцип е доста по-добре да си оправиш проблема с версията, защото е препоръчително да използваш някой от ***Sim решенията. Така няма да си скапеш телефона, по форумите какви ли не чудеса съм виждал...

Успех

kiksy

Thanx.

Аз го занесох на Раковска срещу Хепи, доста хора разкодират там. Още не съм си го взел, защото има много телефони и моя ще стане за около 5-6 дни.

Иначе аз даунгреайднах до 1.1.1 но не ми се искаш да давам пари за ***сим решение при положение, че не знам дали направих успешен jailbreak. T.e. направих аппснаппер.

Реших да го дам на специалист и да ми го разкодират на място и да си махна този проблем от главата :) Вярно е, че има рискове, но хората от сервиза съвсем честно ми казаха, че телефона се отваря. Дали това има последици не знам. Надявам се, че не :)

Тенкс за помощта :)
MacBook 2,2 GHz 4GB RAM
MAC OS LEOPARD