Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 16:06:28

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: ppu-pro_tuh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 414
Total: 414

414 гости, 0 потребители

iphon US

Започната от Deyan, 14-12-2007, 16:06:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Deyan

здравейте! Съвсем скоро ми донесоха iphone от щатите и е с новия firmwаre 1.1.2 , 04.02.13_G. Четох насам натам в нета и за момента опцията е само downgrade до по долна версия.Което напълно ме устройва. Опитах 3пати Обаче след цялата процедура + jailbreakme.com ,все едно нищо не се е случило. Само да отбележа че ресторването става мн. бързо и накрая ми дава грешка 1 и неми се получава черния екран с мислещо кръгче докато ресторва. Някой има ли идея защо така се получава?
И какво трябва да се направи? Благодаря предварително.

shaman

Излъгали са те.
За момента имаш 2 опции.

едната да го ползваш като iPod (след jailbreak + activation)

другата да си купиш допълнително или TurboSim или StealthSim за да можеш да го ползваш и като телефон.


Софтуерен unlock все още няма за версия 1.1.2

Deyan

Мерси много за бързия отговор.Ще почакам още малко хака ,и ако не излезне скоро ще се ориентирам към турбото.

Dragonfly^

При мен отключване и активация на 1.1.2 с 4.6 мина без никакви проблеми. Колкото до ползването на СИМ карта... Другата седмица ще ми дойде моето отключващо "устройство" (линк) и ще ти кажа дали работи. Това е най-достъпното и най-евтиното за момента.

Deyan

Мерси за инфото ,наистина излиза на доста добра цена ,и аз направо ще си поръчам. Ще чакам като го получиш да разкажеш дали си доволен и дали работи.

ivoiv

И аз си ползвам телефона само като iPod за сега и се надявам скоро да излезе софтуеърно решение на проблема, но ако има сигурен канал и информация за различните видове turbo, stelth и т.н. симове бих си взел...
След като следвах инструкциите на този сайт:
http://www.iphone4world.com/?p=92
мога да ползвам не-телефонските функции, но не ми се появява икона Installer и се чудех, дали е само при мен или ...
20" iMac-2.16 Core2Duo-2GB RAM
17" PowerBook-G4 1.67-1.5GB RAM

gigabytes

За всички 1.1.2 iPhone user-и има надежда ;)

December 18th 2007 -
Stay tuned for the only 4.6 bootloader unlock currently available.

We are currently testing it and will begin taking pre-orders within the next several days. Expect an announcement soon.

NOTE: We cannot yet guarantee it will work on previously unlocked iPhones.

http://www.unlocknewiphones.com/Unlock_New_iPhones.html
PowerPc G4 Dual 1.25Ghz 4x512 DDR Hitachi 160 HDD Radeon 9600/128 Pro + Ext. Mercury Owc 320 HDD via FireWire 400.SuperDrive & Apple Cinema Display 23 HD.

rafaelo

Цитат на: "gigabytes"За всички 1.1.2 iPhone user-и има надежда ;)

December 18th 2007 -
Stay tuned for the only 4.6 bootloader unlock currently available.

We are currently testing it and will begin taking pre-orders within the next several days. Expect an announcement soon.

NOTE: We cannot yet guarantee it will work on previously unlocked iPhones.

http://www.unlocknewiphones.com/Unlock_New_iPhones.html

Това значи ли че ще трябва да се купува или ще е фрее за даунлоуд?

Dragonfly^

Поредната простотия ще е това... вече през колко минахме...

бтв При мен iphonesimfreer не проработи с два вида Globul-ски сим карти.  Ще пробвам в неделя с М-телска карта и ще кажа какво е положението.

menabg

moje6 li da unlock Iphone s frimware 1.1.2 ? ili da znae6 nqkoi koito moje da mi pomogne pi6ete na mena86@abv.bg ili skype-menabg

XXwolf

за сега може само хардуерно както бе описано по-горе. За софтуерно решение все още се чака