Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 20:53:41

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 858
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 649
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 459
Total: 459

459 гости, 0 потребители

iPod-а ме предаде

Започната от agent0027, 05-12-2007, 09:20:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

agent0027

Бях щастлив собственик на едно Мини втора генерация, докато вчера просто не реши да ме предаде. Включих го към мака - нищо. Рестартирах го и по време на ябълката чувам някакво страно... като скърцане. Показа ми тъжното iPod-че и вече се притесних. В диагностиката ми дава при теста на хард диска, че не е минал. Когато го вкарам Disk Mode се показва в iTunes като развалео, пита ме дали да го ресторва, аз му давам да, сваля софтуера, почва и след около минути ми дава, че било заето устройството. Нямам намерение да давам пари за сервизи, защото съм планирал да си подаря един Touch, обаче кажете може ли нещо да направя, че да го съживя. Все пак от Америка си ми е споменче...

fpyyh

доколкото си спомням някой във форума разказваше как е сменил разваления микродрайв с компакт флаш карта - дори преходник не трябва, евтини са и харчат по-малко ток. 2gb са около $35 май

agent0027

Аз едва в тия 4 ГБ се побирам, а в 2... Иначе мерси за идеята, обаче аз и без тва съм си решил тача да си го взема, няма смисъл от два айпода

fpyyh

има вече 16гб компакт флаш, ако го погледнеш от тази страна е по-евтино от нов, но щом ще си имаш 2, можеш да изчакаш да ти изпадне отнякъде някоя стара карта