Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-05-2024, 06:00:37

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 864
  • Latest: ThomasSpori
Stats
  • Общ брой публикации: 82 658
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 156
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 154
Total: 154

154 гости, 0 потребители

Странен звук при стартиране.

Започната от AStratev, 05-08-2014, 14:06:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bboyg


AStratev

Beautiful, beautiful.. ама много измъчено :)
Нищо де, така или иначе искам да го разкарам това DVD ако си намеря OWC Data Doubler в Б-я..

Благодаря на всички отзовали се.. вече се чувствам много по-спокоен :)

Wizi

Една вметка, ако ми позволиш:

Имам рядкото щастие да пазарувам за 3ти път от OWC и категорично заявявам, че по-скоро е редно да се прекръстят на WC. Сървис: 0, Съпорт -0, изработка на аксесоарите -99.

Този OWC Data Doubler е най-обикновен opti bay caddy, който е 9.5мм и струва 25лв поръчан онлайн барабар с включена доставка до врата. Ако ти се занимава да чакаш от eBay можеш да минеш и по-тънко и качествено.

Имам до момента 7 МакБук-а минали през ръцете ми, които съм изкорубил оптичното им устройство за да сложа на негово място хард диска. 4 от тях работят с Fusion drive. Първият от тях бе именно с OWC Data Doubler за скромните тогава $99  :-X последните са от eBay... Разлика: 0
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

AStratev

Разбира се, Wizi, всеки има прави на мнение :) Аз обаче веднъж съм пазарувал от OWC малко РАМ и именно такъв Data Doubler (само, че имах човек в САЩ, а сега нямам) и останах много доволен!
Продуктът е направен качествено и го предпочитам пред китайските, тенекиени caddy-та.
Още повече, че в момента е 35$, а не 99$ :) Тя и доставката е 11$ до тук, но не искам да си докарвам излишно главоболие с митници, такси и други подобни неща..