Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 14:22:45

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 499
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 3
Guests: 397
Total: 400

397 гости, 3 потребители
angelvn, Fifata, walker007

CD FINDER

Започната от DjToYs, 14-06-2011, 20:23:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

DjToYs

Търся програма от рода на CD FINDER.(За Mac)

Wizi

Какво трябва да прави тази програмка?
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

DjToYs

Цитат на: Wizi - 14-06-2011, 21:35:56
Какво трябва да прави тази програмка?
оХ.Ти навсякъде ли пишеш глупости?Щом незнаеш какво прави тази програма не пиши в темата.

Wizi

Представи си, че не съм чувал за тази програма под Винбозе, но знам такава аналогична под Mac OS X. Как обаче да ти помогна, ако не знам, че двете изпълняват една и съща функция? Или сме длъжни лично да проверим преди това в Гугъл спестявайки ти краткото описание?

.... някаква агресия ли изпитваш? :)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

HQ

аз пък търся графичен туул за администрация на ZFS ама най малкото не се заяждам като 99% от хората тук не знаят това яде ли се ...

Prison

#5
Наистина DJToyS нищо лично пич.. Ама укроти малко топката. Не е длъжен никой да знае аналога на дадена програма от Windows...

Като цяло имаш регистрация от 2 седмици тук, а се държиш много "нахакано".
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

DjToYs

Цитат на: Prison - 15-06-2011, 01:59:53
Наистина DJToyS нищо лично пич.. Ама укроти малко топката. Не е длъжен никой да знае аналога на дадена програма от Windows...

Като цяло имаш регистрация от 2 седмици тук, а се държиш много "нахакано".
Кой говори за Windows??? Този който незнае за какво става въпрос няма нужда да пише.

Vancuver

Ами може човек да не знае за какво става въпрос, но като кажеш какво трябва да прави програмата - кой знае - може пък някой от нас да се сети аналогична програма.
Mac Mini 6,2 / QC i7 2.3GHz, 16GB DDR3, 250GB SSD + 1TB HDD
13" Sony Vaio Pro
iPhone 6 Space Grey 16GB
iPad Air Space Grey 32GB

svejen

http://www.google.bg/search?q=cd+organizer%2Bmac&hl=bg&prmd=ivns&ei=GW74Td-TOIrLswai4KyKCQ&start=0&sa=N&biw=1280&bih=685

Може да си харесаш нещо от тук. Има и доста платени програми, включително и споменатата от теб- струва 29$.

DjToYs

Айде на вашето да е, макар че не е и мног одрудно вие да си напишите в гугъл и да видите, а не да пълните темата с бесмислени коментари.
http://www.macupdate.com/app/mac/960/cdfinder

DjToYs

Цитат на: svejen - 15-06-2011, 11:34:45
http://www.google.bg/search?q=cd+organizer%2Bmac&hl=bg&prmd=ivns&ei=GW74Td-TOIrLswai4KyKCQ&start=0&sa=N&biw=1280&bih=685

Може да си харесаш нещо от тук. Има и доста платени програми, включително и споменатата от теб- струва 29$.
въпросът е някой да я е пробвал и да е доволен, и аз мога да работя с гугъл много добре но не ми беше това целта, все пак благодаря.

Wizi

Моля да ме извиниш за спама и да не ме сполиташ отново чрез лично съобщение. Просто не се сдържах с кратък коментар, макар и не съвсем по проблема на темата:

- Караш ни се под претекст, че сме ти спамили в темата - макар опитвайки се да ти бъдем малко поне полезни
- Цупиш се, че не сме използвали Гугъл сами да разберем какво си искал да ни питаш
- Предлага ти се конкретна програма, но уви удряме отново на камък, защото предложението не идва директно с кратко резюме в 4 машинописни страници от първа ръка

;D

Фен съм ти, човече! Ще следя всички твои бъдещи теми с голям интерес!  8)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

DjToYs

Цитат на: Wizi - 15-06-2011, 18:04:08
Моля да ме извиниш за спама и да не ме сполиташ отново чрез лично съобщение. Просто не се сдържах с кратък коментар, макар и не съвсем по проблема на темата:

- Караш ни се под претекст, че сме ти спамили в темата - макар опитвайки се да ти бъдем малко поне полезни
- Цупиш се, че не сме използвали Гугъл сами да разберем какво си искал да ни питаш
- Предлага ти се конкретна програма, но уви удряме отново на камък, защото предложението не идва директно с кратко резюме в 4 машинописни страници от първа ръка

;D

Фен съм ти, човече! Ще следя всички твои бъдещи теми с голям интерес!  8)
И коя е конкретната програма???

daniel

.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

Jay-D

Аналог за Windows е WhereIsIt ( http://www.whereisit-soft.com/ ). Аз преди я използвах много, но няма версия за Mac. Все пак бях много доволен.
Не знам дали търсиш аналог на CD FINDER за Mac или Windows, но ако е за Windows, то бих ти препоръчал гореспоменатата.

Поздрави  :D
iMac 27'' Late 2010
2.8GHz i5, 4Gb DDR3, 1T WD, ATI HD5750